×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Route Maker, vzhled nového Lure modulu a další novinky z dataminingu!

Pokémon GO - Route Maker, vzhled nového Lure modulu a další novinky z dataminingu!Je tu nová verze hry a s ní i další datamining plný novinek!

Vychází verze 0.205.0 a okamžitě se dostala do rukou skupiny PokeMiners, kteří ji pořádně prozkoumali skrz na skrz. Blíží se příchod Route Makeru, nového Lure modulu a několika dalších věcí. Navíc je tu také nové ikona hry. Pojďme se tedy blíže podívat, co objevili.

Všechny informace v tomto článku pochází z dataminingu, což znamená, že nebyly oficiálně oznámené a jejich podoba se může do oficiálního vydání změnit, nebo dokonce k vydání vůbec nemusí dojít.

Rainy Lure Module

O tom, že se chystá Rainy Lure modul, který bude lákat Pokémony, kteří mají rádi déšť, a umožní vývoj Sliggoo na Goodra, jsme už psali dříve, ale nyní už víme, jak bude vypadat a nepřekvapivě se moc neliší od Glacial Lure modulu.

img

Route Maker

O funkci Route Maker se už ve světě dataminingu mluví hodně dlouho a objevila se už v několika verzích. Nyní to vypadá, že se konečně začíná blížit k vydání a tak je na čase, se na ní blíže podívat.

Route Maker nám podle všeho umožní vytvářet a zveřejňovat něco jako vyhlídkové trasy. Trasy budou tvořené seznamem PokéStopů, které budou mít hráči za úkol v určitém pořadí a s časovým limitem s možností pozastavení projít. Cestou budeme muset protáčet vybrané PokéStopy, ale úkolem může být také třeba provést trade, což zdá se půjde přeskočit.

img

Za dokončení trasy dostaneme nějakou odměnu, ale z herního kódu není poznat, o co by mělo jít. Také dostaneme možnost trasu ohodnotit pomocí hvězdiček a zvolit, jaké bylo její téma. Jaké budou omezení na tvorbu tras zatím nevíme, ale vzhledem k tomu, že by se měly objevovat v NEARBY okně, kde jich nemůže být moc, budou se asi muset schvalovat podobně jako PokéStopy.

Wild snapshot

Blíží se vydání hry New Pokémon Snap na Nintendo Switch a jako vždy, když se něco takového děje v Pokémoním světě, ovlivní to i Pokémon GO. Protože New Pokémon Snap je hra hlavně o focení Pokémonů v přírodě, budeme mít za úkol fotit divoké Pokémony, tedy vyfotit je dřív, než je chytíme.

Další Pokémoni

6. generace

O blížícím se příchodu nových Pokémonů z regionu Kalos tu píšeme a diskutujeme posledních několik týdnů, ale nyní jsme k tomu ještě o něco blíž než předtím, protože hra nyní obsahuje obrázky 33 nových Pokémonů z regionu Kalos. O některých z nich se už mluvilo dříve a někteří zase zatím nemají kompletní vývojovou větev. Kdy a jak proběhne vypuštění některých z nich zatím nevíme. Nejblíže je plánované vypuštění Skrelp a Clauncher během Rival's Week. Je možné, že i ostatní budou vypouštěni po takovýchto malých skupinkách.

Seznam Pokémonů, kterým přibyla textura:

#664 - Scatterbug

#665 - Spewpa

#672 - Skiddo

#673 - Gogoat

#674 - Pancham

#675 - Pangoro

#679 - Honedge

#680 - Doublade

#682 - Spritzee

#683 - Aromatisse

#684 - Swirlix

#685 - Slurpuff

#686 - Inkay

#687 - Malamar

#688 - Binacle

#689 - Barbaracle

#691 - Dragalge

#693 - Clawitzer

#694 - Helioptile

#695 - Heliolisk

#696 - Tyrunt

#698 - Amaura

#699 - Aurorus

#700 - Sylveon

#701 - Hawlucha

#702 - Dedenne

#704 - Goomy

#705 - Sliggoo

#706 - Goodra

#716 - Xerneas

#717 - Yveltal

#718 - Zygarde

7. generace

Jestli jste teď překvapení, že tady píšeme o 7. generaci, tak věřte tomu, že my byli taky, když se v herních datech objevily 3D modely Rowletta, Cutiefly, Toucannon, Sandygast, Palossand, Cosmog, Cosmoem, Solgaleo, Lunala, Necrozma a Marshadow. Proč se dostali do herních dat a proč právě tito, netušíme. Zdá se ale, že Niantic začíná něco chystat.

Vylepšování PokéStopů

Další neočekávaná část, o které toho zatím moc nevíme, je vylepšování PokéStopů. V herních datech se objevily obrázky z tutoriálu na vylepšování PokéStopů. Z obrázků se dá vyčíst, že kromě aktuálního stavu se chystají ještě další 3 levely, které nám zřejmě při protočení přinesou další předměty navíc. Zdá se být dost pravděpodobné, že to bude fungovat podobně jako u gymů, tedy že se level bude počítat pro každého hráče zvlášť a vylepšování budeme dělat protáčením a podobnými akcemi s PokéStopem. Z posledního obrázku to vypadá, že bychom mohli také PokéStop vylepšovat tím, že budeme trávit čas v jeho okolí.

img

Vydáno: 10.4.2021 1:19 | 
Přečteno: 2180x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon GO - datamining:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

icon , - odpovědět
Skautik4
Takže Goodra by měla být po rival's weeku 5