×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Eventy, Pokémon GO

Pokemon GO - Safari Zone at Dortmund

Pokemon GO - Safari Zone at Dortmund

Dortmund…
Město, kde začíná letní Tour…

Safari at Dortmund

Niantic nám konečně prozradil podrobnosti ohledně LIVE Eventu „Safari Zone“, která se bude konat ve Westfalen Parku v Dortmundu 30. června 2018 a 1. července 2018. Jsou zváni všichni trenéři všech věkových kategorií, Event bude totiž volně přístupný a bez požadavku registrace nebo koupi lístku.

Westfalen Park je jeden z největších světových městských parků. Vyznačuje se svými vodními fontánami a japonskou zahradou. Rodiny s dětmi také uvítají obří dětské hřiště, které se ve Westfalen Parku nachází.

Po celé dva dny Eventu budou v celém Westfalen Parku aktivovány Lure Moduly a budete si moci z tamějších PokéStopů vytočit speciální 2 km Vajíčka, které budou obsahovat vzácné Pokemony z 10 km vajíček a další. Dalším speciálním bonusem bude možnost chytit nejvzácnějšího Pokemona, Unowna a regionálního Pokemona pro tropický pás, Corsolu. Z Westfalen Parku budou po dobu eventu odebrány Gymy a tudíž i znemožněno bojování v Raidu. Nemusíte se ale bát, že byste si s ostatními trenéry nezraidovali nějaké speciální a silné Raid Bosse, bojovat v Raidu budete moci ve zbytku města Dortmund.

Po celém Dortmundu po dobu Eventu se budete moci zúčastnit doprovodného programu. Niantic zve lidi z celé Evropy, aby dorazili do Dortmundu a poznali jeho historickou stránku. V průběhu Eventu si budou trenéři moci užít i jiných aktivit než jen chytání, bude probíhat tombola o předměty s Pokemonní tématikou, budete si moci odpočnout v týmových odpočívacích zónách, nabít si mobil v nabíjecích stanicích a možnost občerstvit se dobrou svačinou nebo si dát osvěžující pití. Budou pro Vás připravena foto zóny, kde se budete moci vyfotit s Pikachu nebo s Pokemony ve hře.

Niantic si pro nás připravil ještě pár bonusů, které se týkají přímo hry samotné. V průběhu Safari zóny nám bude probíhat Dortmundský „Global Challange“. Tyto speciální úkoly budou zaměřeny na plnění Field Questů a odměny za ně na XP.

Global Challange

shiny Roselia

Shiny Roselia

Pokud se tyto Global Challange úspěšně splní, tak se nám vedle bonusů, které budou trvat do 7. června odemkne možnost opět si zraidovat legendárního Pokemona Articuna. Tuto možnost budou mít trenéři pouze 3 hodiny v sobotu 7. června. Po tuto krátkou dobu budete mít šanci získat dokonce i Shiny Articuna. V tento den také za první protočení Gymu získáte 5 Raid Passů zdarma.

Normální formaShiny forma
Normal Articuno
Shiny Articuno

Kdo máte možnost, tak vyrazte do Dortmundu se svou rodinou nebo přáteli a pochytejte, co se dá. Můžete se taky pokusit vyměnit regionální Pokemony, které ještě nemáte ve svém Dexu. Po celou dobu budou samozřejmě i zvýšené spawny. Bude to nezapomenutelný zážitek.

Dortmund Safari Map


Vydáno: 30.6.2018 0:22 | 
Přečteno: 2174x | 
Autor: Honziksik
 | Hodnocení:

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.