×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Safari Zone v Liverpoolu a Filadelfii se také odkládají!

Pokémon GO - Safari Zone v Liverpoolu a Filadelfii se také odkládají!Niantic ruší a odkládá jeden event za druhým a nyní došlo i na další dvě Safari Zone!

Safari Zone v St. Louis byla odložena už před nějakou dobou. Nyní se k ní přidávají i Safari Zone v Liverpoolu a Filadelfii. Pokud máte vstupenky zakoupené, můžete požádat o vrácení peněz nebo si vstupenky nechat.

Vrátit vstupenky na Safari Zone v St. Louis můžete do 26. března 2020 v 7:59, na Safari Zone v Liverpoolu do 16. dubna 2020 v 7:59 a na Safari Zone ve Filadelfii do 7. května 2020 v 7:59. O vrácení peněz se žádá přes podporu ve herním klientovi.

Pokud si vstupenky ponecháte, budete je moct použít během náhradního termínu, který zatím nebyl stanoven. Kromě toho pro vás budou bez ohledu na to, kde zrovna budete, v době, kdy jste měli být v Safari Zone, spuštěné bonusy a spawny Pokémonů, které by jste měli v Safari Zone. Pokud jste si navíc zakoupili City Explorer Pass, budete mít během víkendu, kdy měla Safari Zone proběhnout, prodloužené Incense a Lure moduly a také zkrácené vzdálenosti líhnutí vajec. Tyto bonusy budete mít spolu s raidy a úkoly do Field Research dostupné také během nového termínu Safari Zone.


Vydáno: 18.3.2020 22:16 | 
Přečteno: 615x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Safari Zone:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.