×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Safari Zone v St. Louis se odkládá!

Pokémon GO - Safari Zone v St. Louis se odkládá!Niantic odkládá Safari Zone v St. Louis! Co to znamená pro majitele vstupenek?

I ten nejzapálenější fanoušek Pokémonů, který se o nic jiného nezajímá, asi postřehl, že ve světě aktuálně probíhá epidemie koronaviru způsobujícího onemocnění COVID-19. Kvůli této epidemii se zavírají školy, ruší sportovní, kulturní a další akce, kde se shromažďuje větší množství lidí. A tak vás asi nepřekvapí, že tato omezení nakonec dostihla i Pokémon GO. Niantic ohlásil, že Safari Zone v St. Louis se odkládá na zatím neznámý termín během následujících 12 měsíců. Safari Zone v Liverpoolu a Philadelphii zatím odloženy nebyly.

Co když mám zakoupené vstupenky?

Máte dvě možnosti. První je požádat o vrácení peněz pomocí podpory ve hře. Tuto možnost máte do čtvrtka 26. března 2020 do 7:59. Pokud tak neučiníte, vstupenka vám zůstane a budete ji moct využít, až bude rozhodnuto o novém termínu akce.

Pokud se rozhodnete si vstupenku ponechat, dostanete od Nianticu bonus. Kromě toho, že se budete moct zúčastnit Safari Zone v St. Louise v jejím novém termínu, budou pro vás v době, kdy měla Safari Zone probíhat, celosvětově aktivovány bonusy, které jste měli mít na místě. Konkrétně se vám budou objevovat Pokémoni, kteří by se vám objevovali na místě Safari Zone (více zde), a také získáte Special Research. Akce bude probíhat podle místního času, tedy mezi 27. - 29. březnem od 10:00 (12:00) do 18:00. Předpokládáme, že pro vás bude tato akce platit pouze ten den a hodiny, které by jste byli v Safari Zone.


Vydáno: 11.3.2020 0:06 | 
Přečteno: 730x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Safari Zone:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.