×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Sirfetch'd a Galar Ponyta přichází do hry!

Pokémon GO - Sirfetch'd a Galar Ponyta přichází do hry!Ve světě Nintendo Switch právě vyšlo DLC Crown Tundra a v Pokémon GO to oslavíme!

Jako oslavu příchodu DLC Crown Tundra do Pokémon Sword a Shield si pro nás Niantic připravil speciální jednodenní event, ve kterém se zaměříme právě na region Galar.

Od pátku 23. října 3:00 do soboty 24. října 3:00 se bude v přírodě objevovat Galar Farfetch'd a vůbec poprvé se do hry podívá i Galar Ponyta, která bude v 1* raidech! Po skončení eventu budou Galar Farfetch'd a Galar Ponyta v 7 km vejcích.

#077 - Galar Ponyta

#083 - Galar Farfetch'd

Pro ty z vás, kdo už máte dobrého Galar Fatfetch'da je tu dobrá zpráva. Můžete ho vyvinout! Není to ale tak snadné. Kromě 50 Candy je potřeba dát si ho jako buddyho a hodit 10 Excelentních hodů. Váš postup se při změně buddyho neresetuje. Galar Ponyta se dá vyvinout na Galar Rapidash za 50 Candy.

#078 - Galar Rapidash

#865 - Sirfetch'd

Pokud se na to chcete Galarsky obléknout, je pro vás ve Style Shopu zdarma oblečení z Crown Tundra.


Vydáno: 23.10.2020 9:43 | 
Přečteno: 2160x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

icon , - odpovědět
avatar
Problém jsem měl taky. Ale používám chytré hodinky a problém není žádný :)
icon , Vajca odpovědět
avatar
Co z toho ked adventure sync nefunguje nepocita to km len skokovo mi dalo najprv 19 a teraz 26,5 km a pri tom som min 60km nachodil.
icon odpověděl(a)
koca2000
Jestli máš mobil s Android 9 nebo nižším, tak tam Niantic o problémech ví a mělo by to být opravené v příští aktualizaci.
icon odpověděl(a)
avatar
diki