×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Spiritomb byl o Halloweenu 2022 poprvé pouze pro platící!

Pokémon GO - Spiritomb byl o Halloweenu 2022 poprvé pouze pro platící!Získávání Spiritomba se začíná komplikovat!

Titulní obrázek článku

Halloweenský event 2022 už je sice za námi, ale pojďme se k jedné z jeho částí ještě vrátit. Řeč je o Pokémonovi Spiritomb. Jde o Pokémona, který se svými zápisy v Pokédexu vysloveně hodí na to, aby ho bylo možné získávat jen na Halloween a Niantic toho pochopitelně využívá. Letošní rok byl ale o dost jiný, protože poprvé mohli Spiritomba získat pouze ti, kdo si zaplatili časově omezený Research.

#442 - Spiritomb

Historické okénko

Spiritomb přišel do hry v roce 2018, kdy ho bylo možné získat v rámci Special Research rozdávaného během halloweenského eventu. Stejný Special Research jsme plnili také v roce 2019 a mohli tak získat dalšího Spiritomba do sbírky.

V roce 2020 byla vypuštěna shiny varianta Spiritomba a aby měli hráči vůbec nějakou šanci ho získat, byl k dispozici ve Special Research i ve třech úkolech ve Field Research.

Rok 2021 začal se zhoršováním dostupnosti Spiritomba. Ten se totiž tento rok neobjevil ve Special Research, ale pouze ve dvou dost vzácných úkolech ve Field Research.

Budoucnost Spiritomba

V minulosti už jsme několikrát měli možnost získat Pokémona pouze tak, že jsme si koupili ticket. Zatím šlo ale vždy o to, že jsme si kupovali „předběžný přístup” k Pokémonovi a ten byl později v rámci nějakého eventu vypuštěn pro všechny. Toho je ale zcela opačný přístup. Spiritomb byl nejprve zdarma pro všechny a nyní je už pouze pro platící. Druhou neobvyklou věcí je fakt, že ticket dával pouze časově omezený Research a tím pádem jste mohli o Spiritomba přijít, pokud jste úkoly nestihli splnit.

Niantic zjevně testoval možnou novou obchodní strategii a budoucnost Spiritomba i dalších podobných Pokémonů tak nejspíš závisí na tom, jak úspěšný tento experiment byl. To nám samozřejmě nikdo neřekne a budeme moct pouze odhadovat podle budoucího chování Nianticu, ale ať máme alespoň malou představu, hlasujte prosím v naší anketě.

Koupili jste si ticket na časově omezený Research se Spiritombem
Počet hlasů: 233

Vydáno: 15.11.2022 15:25 | 
Přečteno: 1363x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

icon , - odpovědět
avatar
Kúpil som si ticket iba na Litwicka počas Halloweenu, keďže Chandelure je 4 najsilnejší GHOST pokémoch v raidoch. (Mega Gengara nemám, Mega Banette ešte nebol ani Giratina Origin). A podaril sa mi po tradovaní na oboch účtoch 100% Lucky Litwick. Takže spokojnosť.
icon odpověděl(a)
avatar
Giratina byly obě verze před pár týdny doslova....