×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Squirtle Community Day Classic se bude opakovat!

Pokémon GO - Squirtle Community Day Classic se bude opakovat!Nestihli jste Squirtle Community Day Classic nebo nemohli hrát? Máte druhou šanci!

Titulní obrázek článku

V červenci nás čeká Squirtle Community Day Classic! Ne, to není starý článek. Ano, vím, že Community Day Classic se Squirtlem už proběhl, ale čeká nás znovu. Důvodem je, že během původního eventu měli hráči, kteří se přihlašují do hry pomocí Pokémon Trainers Club, problém s přihlášením a nemohli hrát. Rozlišovat, kdo měl problém a kdo ne, by bylo složité a tak se Niantic rozhodl prostě celý event pro všechny zopakovat.

Opakování Squirtle Community Day Classic proběhne v neděli 23. července 2023 od 14:00 do 17:00 a event bude zřejmě ve všech ohledech stejný (ale nevíme, jestli budou v herním obchodě znovu balíčky, a pravděpodobně neproběhnou setkání hráčů), takže se už nyní můžete podívat na průvodce eventem.

Součástí eventu je opět ticket na Special Research Squirtle Community Day Classic. Pokud jste si ho předtím koupili, můžete si ho nyní koupit ještě jednou a bude naprosto stejný.


Vydáno: 19.7.2023 1:51 | 
Přečteno: 2506x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Community Day:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.