×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Testování přepracovaného systému PokéCoinů se rozšiřuje!

Pokémon GO - Testování přepracovaného systému PokéCoinů se rozšiřuje!Testování přepracovaného systému PokéCoinů pokračuje a rozšiřuje se do dalších zemí. Jak to aktuálně vypadá?

Už před pár měsíci Niantic oznámil, že chystá přepracování získávání PokéCoinů a zahájíl testování v Austrálii. Jak se zdá jsou v Nianticu s aktuálním nastavením systému spokojení, protože rozšiřují testování do Německa a na Nový Zéland a Taiwan. Protože během testování došlo k několika změnám, pojďme se znovu podívat na to, jaké změny nás podle aktuálního nastavení čekají.

Stávající systém PokéCoinů

Než se pustíme do změn, podívejme se pro srovnání na to, jak je to u nás ve starém systému. Jediný způsob, jak vydělat PokéCoiny je vložení Pokémona do Gymu. Po jeho návratu dostanete za každých 10 minut, které v Gymu strávil 1 PokéCoin. Maximálně takto můžete celkem od všech svých Pokémonů získat maximálně 50 PokéCoinů. Abyste dosáhli limitu pomocí jednoho Pokémona, musí Pokémon v Gymu strávit 8 hodin a 20 minut.

Nový systém PokéCoinů

Nový systém se už nespoléhá jen na výdělek z Gymu, ale přidává denní úkoly. Za splnění všech 5 denních úkolů získáte 20 PokéCoinů. Pokud nesplníte všechny (například jen 4), nedostanete z těchto 20 PokéCoinů ani jeden. Celý seznam možných úkolů je následující:

 • Make an Excellent Throw (Dej Excellent hod)
 • Evolve a Pokémon (Vyviň Pokémona)
 • Make a Great Throw (Dej Great hod)
 • Use a Berry to help catch a Pokémon (Použij Berry k chycení Pokémona)
 • Take a snapshot of your buddy (Vyfoť buddyho)
 • Catch a Pokémon (Chyť Pokémona)
 • Power up a Pokémon (Proveď Power up Pokémona)
 • Make a Nice Throw (Dej Nice hod)
 • Transfer a Pokémon (Pošli Pokémona profesorovi)
 • Win a raid (Vyhraj raid)
 • Defeat a Team GO Rocket Grunt (Poraž Grunta Rakeťáků)
 • Defeat a Team GO Rocket Leader (Poraž lídra Rakeťáků) (úkol byl nakonec odebrán)

Poslední dva úkoly s Rakeťáky byly přidány spolu s rozšířením testování.

Úkoly za PokéCoiny v TODAY záložce
Zdroj: Reddit

To za kolik minut získáte z Gymu PokéCoin se nakonec nezmění, ale změna nastává v maximálním možném množství. Nově budeme moct tímto způsobem získat jen 30 PokéCoinů za den.

Shrnutí

Každý den bude i nadále možné získat 50 PokéCoinů z toho z Gymů 30 PokéCoinů a za splnění 5 úkolů 20 PokéCoinů. Pokud některý z úkolů nesplníte nedostanete za úkoly PokéCoin ani jeden. Systém se aktuálně testuje v Austrálii, Německu, na Novém Zélandu a Taiwanu.

Co si o novém způsobu získávání PokéCoinů myslíte?


Vydáno: 7.8.2020 0:26 | 
Přečteno: 6202x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon GO Update:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

icon , - odpovědět
Mallturion
Ahoj, sice chápu ze chce Niantic trochu pozměnit a přidat více možnosti jak obdržet coiny, ale některé z výše uvedených daily úkolů se mi také nelíbí, radši kdyby k tomu ze přidají možnost obdržet coiny z q a k tomu z gymu za cenu většího capu, například 100 nebo aspoň 80, ale je jasné že to se nestane protože, jak už bylo zmíněno, tento styl dává Niantic větší šanci skórovat více do vlastní peněženky. 7 7 9
icon , - odpovědět
MadHagrid
Takže z 50 pokecoinu z gymky dostaneme jenom 30 to ještě pochopím ale všichni nemůžou kazdej den chodit na raid nebo dát excellent throw.
Tyto změny mě pěkně naštvali
icon odpověděl(a)
Ricmont
Pokud má hra nějakou slabinu tak je to tohle. Například to že maximum coinu je jen 50. Praktický po dosažení tohoto limitu je mi pak Pokemon v Gymu zbytečný.
icon odpověděl(a)
koca2000
Úkol vyhrát raid mi taky připadá přemrštěný. Je ale nutné uvědomit si jednu věc. Niantic se na hře snaží vydělat, takže chce, aby bylo možné PokéCoiny získat zdarma, ale ne tolik a tak snadno, aby nikdo nebyl ochoten si je koupit.
icon odpověděl(a)
Ricmont
Čím si vlastně protiřečí. Když hru vydávali tak tvrdili že mikrotransakce sice ve hře budou ale neovlivní hru. Přitom první nastavení získávání Coinu bylo super. Tam to bylo myslím 10 Coinu za den v Gymu. Tahle jsem si jednou ve starém systému přišel na 100 Coinu protože jsem obsadili gym uprostřed lesa 3
icon odpověděl(a)
avatar
Každý den na raid nemusíš. V today se ti každý den vygeneruje 5 daily research, který když splníš dostaneš 20 coins. Ty daily research jsou pokaždý různý (jejich seznam se dá někde najít) je jich asi 12 různých úkolů. Ano je mezi nima i win a raid, ale nemáš ho tam každý den. PS: žiju v Německu.
icon odpověděl(a)
koca2000
My zatím možnost otestovat to neměli, ale tak nějak vycházíme ze zkušenosti, kdy v rámci denního Field Research dostal člověk 4x za sebou úkol "Power Up a Pokémon" 3.

Tetajita: Trochu bych využil, že s tímto systémem už máte zkušenost. Nevíte, jestli je těch 5 úkolů pro všechny hráče v dané oblasti stejných, nebo se generují pro každého jiné?
icon odpověděl(a)
avatar
Ahoj, no to jsem zatim nezjistila jede to tady zatim snad necely tyden. A lidi s kteryma jsem hrala uz mesice nehraji. Ted bohuzel nemam kde zjistit. ...Kazdopadne povazuju to za dobry, hlavne pro lidi ktery nemaj na dosah "ruky" gymy (ja). Takhle je aspon nejaka moznost ziskavat coins. Sice po troskach ale uprime, co by pak Niantic z toho mel? Byznys je byznys.