×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Testování změny XP a bonus jako omluva za chybu

Pokémon GO - Testování změny XP a bonus jako omluva za chybu

Niantic testuje úpravu XP a spouští bonus jako omluvu za nepříjemnou chybu!

Niantic usoudil, že je zapotřebí upravit množství XP, které získáváme za chytání Pokémonů, líhnutí vajec, vývoj Pokémonů a další podobné aktivity, takže od pondělí 9. listopadu 2020 do pondělí 16. listopadu 2020 budou moct vybraní hráči z Austrálie a Nového Zélandu testovat nové vyvážení. Zatím nevíme, jestli má Niantic pocit, že zkušeností dostáváme moc nebo málo. Budeme článek aktualizovat až se dozvíme víc.

Kromě toho ve stejném období začnou všichni hráči na světě dostávat z denního boxu trochu jiné předměty, které budou vybrané podle toho, co daný hráč právě potřebuje. To by tedy mělo znamenat, že když vám dojdou Pokébally, měli byste je najít v denním boxu.

Bonus jako omluva

Hráči s mobily s Android 9 a nižším si nějakou dobu stěžovali, že jim nefunguje Adventure Sync. To bylo v poslední aktualizaci opraveno, ale přecejenom to pro spoustu hráčů znamenalo, že nemohli líhnout. Niantic se proto rozhodl, že jako omluvu za tuto chybu spustí bonus, díky kterému je na vylíhnutí vejce potřeba jen 1/4 vzdálenosti. Bunus už běží a je platný až do pátku 13. listopadu 2020 23:59.


Vydáno: 7.11.2020 12:10 | 
Přečteno: 1555x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.