×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Ultra unlock 3 odhalen!

Pokémon GO - Ultra unlock 3 odhalen!Co nás čeká ve třetí části odměn! To nikdo nečekal!

Titulní obrázek článku

V průběhu GO Festu se nám změnila načítací obrozovka a na herní obloze se otevřel tajemný portál! Mohl za to pokémon Hoopa, co to znamenalo nikdo netušil. Zdá se, že tajupný portál na obloze byl spojen s časem a prostorem. Máme rok 2021, ale odměny ve třetí části každý čekal nejdřív v roce 2022. Zacian a Zamazenta přicházejí na scénu! A mnohem víc, vše od 20. srpna do 31. srpna.

Nově vypuštění pokémoni

V průběhu třetí části eventu se dočkáme i několika nových pokémonů, o které se bude jednat? Skwovet, Greedent, Wooloo, Dubwool, Falinks

#819 - Skwovet

#820 - Greedent

#831 - Wooloo

#832 - Dubwool

#870 - Falinks

Nové legendy v raidech

V průběhu tohoto eventu se do pětkového raidu podívají hned dva Pokémoni. Zacian, Zamazenta. V průběhu eventu dojde ke střídání, Zacian se bude objevovat od 20. srpna do 26. srpna a následně bude vystřídán Zamazentou od 26. srpna do 1. září.

#888 - Zacian

#889 - Zamazenta

Nově vypuštění shiny

Ano, i na nové shiny do sbírky přišla řeč. Bude se jednat o tyto Pokémony! Galar Meowth, Perrserker, Galar Farfetch'd, Sirfetch'd, Galar Weezing, Galar Stunfisk

shiny

#052 - Galar Meowth

shiny

#863 - Perrserker

shiny

#083 - Galar Farfetch'd

shiny

#865 - Sirfetch'd

shiny

#110 - Galar Weezing

shiny

#618 - Galar Stunfisk

Čas a prostor

Jak to tak vypadá, Hoopa nám otevřela potrál napříč časem a prostorem. Již v průběhu září - října se můžeme těšit na nové startery z oblasti Alola. Nikdo však nečekal, že dostaneme nové Pokémony z oblasti Galar. A kolik dalších pokémonů tímto časovým portálem ještě prošlo? Proč tomu tak je a na co se můžeme připravit? To a mnohem víc pro vás právě připravujeme!


Vydáno: 4.8.2021 2:21 | 
Přečteno: 4240x | 
Autor: Scoby
 | Hodnocení:

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

icon , - odpovědět
cciissaarr
Jak to tak vypadá, Hoopa nám otevřela potrál napříč časem a prostorem. jen chci poopravit menší chybu, a to tu že Hoopa je mužského rodu
icon odpověděl(a)
koca2000
Přiznám se, že si nepamatuji, jak to bylo v dabingu, ale pohlaví Hoopa není známé. Přiznám se, že mi ale také připadá přirozenější mluvit o tomto Pokémonovi v mužském rodě. Za chybu bych to ale přímo nepovažoval.
icon , - odpovědět
avatar
Objevují se už někdy informace, jestli budou Zacian a Zamazenta dobří, nebo jestli to bude "pouze" na zápis do pokedexu?
icon odpověděl(a)
koca2000
Zatím nevíme, jaké budou mít útoky, což je z hlediska použitelnosti jedna z nejdůležitějších věcí. Budeme se muset ještě nechat překvapit, ale až něco budeme vědět, určitě o tom napíšeme.