×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Ultra unlock Ultra tvorů?

Pokémon GO - Ultra unlock Ultra tvorů?

Spekulace, dohady, předpoklady...

Titulní obrázek článku

Niantic přišel s oznámením, které nikdo nečekal. Proč tomu tak je a co nás čeká? Aktuálně očekáváme příchod starterů z oblasti Alola... A hned tu máme několik Pokémonů z další oblasti - Galar. Ale v první řadě, pojďme se podívat co tomu předcházelo a proč tomu tak je.

img

Hoopa a tajemný portál

V průběhu letošního GO Festu bylo možné na herní obloze zahlédnout tajemný portál. Aktuálně víme, že se jednalo o časový portál. Zajímavostí však je, že pokud hráč na tento portál poklepal - 5x za sebou, tak portál zmizel a ukázal se o kousek dál. Jednalo se tedy o interaktivní prvek na obloze. Co by to mohlo znamenat? Máme hned několik teorií a věříme, že tento a nebo podobný portál nevidíme naposledy. Jedna z možností je, že Niantic testuje novou mechaniku hry. Jak ji využít? Mohlo by se jednat o nové možnosti raidu. Sedmá generace - Oblast Alola přinesla celkem 88 nových Pokémonů + speciální formy původních Kanto pokémonů. 88 nových Pokémonů a z toho je 11 tzv. Ultra tvorů. A právě u Ultra tvorů chvilku zůstaneme. Ultra tvory není možné chytit na Zemi běžným způsobem, ale právě pomoci portálu. Mohlo by se tak jednat o další variantu Raidu, vajec tu máme dost, portál by mohl být zcela nový způsob a nová mechanika. Zda by se portál vázal na stadion a nebo případně stopku, to zatím netušíme.

img

Čas a prostor

Názvy pro aktuální eventy. Zároveň se zdá, že to bude mít i větší význam pro všechny hráče i samotný Niantic. Oblast Alola nenabízí velké množství nových Pokémonů, zároveň tu stále máme mnoho nevypuštěných Mega Pokémonů. I z tohoto důvodu se domníváme, že proběhla celková úprava počtu Raidů a redesign stadionů. Aktuálně Niantic pracuje na navrácení EX Raidů. Ultra tvorové v oblasti Alola a následně Dynamax v oblasti Galar opět přinesou nové mechaniky do hry. Určitě to Mega raidy nenahradí, ale vzájemně se vše bude pravidelně doplňovat, i z tohoto důvodu se k těmto mechanikám musí přistupovat trochu jinak. Hoopa nám hráčům otevřela časový portál, díky kterému tu máme Pokémony, které každý hráč očekával až příští rok. Zároveň si tím Niantic koupil čas pro sebe, aktuálně není limitovaný jednou generací na následující rok, ale mají možnost kdykoliv vypustit další legendu z generace následující.

img

Ultra tvorové na scénu!

Ano, dřív, nebo později se jich rozhodně dočkáme. Ale nečekal bych je dřív, jak příští rok. Buď se bude jednat o velké oznámení pro příští GO Fest a nebo to bude oznámeno až na konec příštího roku. Stejně tak, jako v minulosti možnost výměny Pokémonů a nebo invaze Rakeťáků.

Jaký názor na to máte vy? Co očekáváte a nebo co si o těchto domněnkách myslíte? Vše pro vás budeme i nadále sledovat a určitě se k těmto tématům budeme pravidelně vracet!

img

Vydáno: 4.8.2021 17:05 | 
Přečteno: 4458x | 
Autor: Scoby
 | Hodnocení:

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

icon , - odpovědět
DISP
Na obloze se mi tajemný kruh objevuje pořád - asi nic to nedělá? - divné je, že mám opravdu změněné "časové" prostředí - teď odpoledne mám noc 4 - nepoužívám žádnou aplikaci jako je Facegps and.
icon odpověděl(a)
koca2000
Niantic je opět aktivoval, protože v rámci Ultra Unlock 3, který právě probíhá, to má být tak, že Hoopa vytvořil opět tyto kruhy a přenesl pomocí nich těch několik Pokémonů z regionu Galar do hry.
icon , - odpovědět
cciissaarr
stejně jako u posledního článku chci opravit chybu že Hoopa je mužského rodu
icon odpověděl(a)
Scoby
Hoopa nemá specifikováno o jaké pohlaví se jedná, o chybu se tedy nejedná.