×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Update 0.153.0 - 5. generace a kompetitivní PvP

Pokémon GO - Update 0.153.0 - 5. generace a kompetitivní PvPByla vydána aktualizace 0.153.0 a datamineři jí už důkladně prozkoumali!

Tato aktualizace přináší opravdu mnoho věcí. Tou největší je rozhodně přidání celé 5. generace, ale to, že je přidána ještě neznamená, že bude najednou vypuštěna. Pokémonům 5. generace se budeme v blízké době věnovat blíže. Nyní se zaměříme na další úpravy.

Kompetitivní PvP

Zdá se, že myšlenka velkých turnajů Pokémon GO, jako jsme mohli vidět na Pokémon Worlds se Nianticu zalíbila. Podle všeho nás totiž čeká kompetitivní PvP s ranky, sezónamy a vším, co k tomu patří.

S tím také zřejmě souvisí nový předmět zvaný Vs. Seeker. Tento předmět ve hrách hlavní série ukazuje, kteří trenéři jsou připraveni bojovat. Nabíjí se pomocí chůze, což je příhodné vzhledem k tomu, že Pokémon GO je hra o chození. Zřejmě se tedy tento předmět bude používat k matchmakingu.

Unova Stone a evoluce tradováním

Obě tyto věci jsou zjevně přípravou na příchod 5. generace. Unova Stone bude pravděpodobně fungovat stejným způsobem, jako například Sinnoh Stone.

S trady je to zajímavější. Ve hrách je spoustu Pokémonů, kteří se vyvíjejí tak, že je vyměníte, ale v Pokémon GO to zatím bylo vždy přehlédnuto. Patří k nim například Kadabra nebo Machoke. U 5. generace se ale podle všeho Niantic rozhodl tuto možnost přidat. Není jisté jestli to bude jen jedna z možností a Pokémony bude možné vyvinout pomocí Candy, jako u předchozích generací, nebo to bude jediná možnost, jak vyvinout Pokémony jako Gurdurr, Karrablast a Shelmet.

Úprava Buddy Systému

Aktuálně je to tak, že si zkrátka dáte Pokémona jako svého Buddyho, chodíte a získáváte pro něj Candy. Nyní je tu změna. Buddy bude mít celkem 6 levelů a vy budete krmením a podobnými aktivitami zvedat jeho level. Bude také přidán limit určující kolikrát za den můžete Buddyho vyměnit.

Route Maker

Route Maker je nový předmět, o kterém víme hodně, ale i přesto vůbec nevíme, k čemu bude sloužit. Podle všeho si bude moc vytvářet Route, kterému budete zadávat Stopy (pravděpodobně PokéStopy) a chechpointy. Co je také zajímavé je, že zde bude probíhat určitý proces schvalování.

Úpravy mapy

V kódu se objevili informace o módech mapy a také Habitatech. Je možné, že se nám budou na mapě objevovat Habitaty podobně jako u Harryho Pottera. Také je zde informace o objektech na mapě souvisejících s eventy.

Shadow Pinsir a Fall formy

Pinsir se stane dalším z Shadow Pokémonů. V článku o jedné předchozích aktualizaci jsme vám říkali o FALL formě Pikachu, Squirtla, Bulbasaura a Charmandera. Nyní je už jasné, že se jedná o podzimní variantu pro letošní rok. Forma byla totiž přejnenována na FALL_2019.

Za datamining děkujeme skupině PokeMiners!


Vydáno: 23.8.2019 17:09 | 
Přečteno: 830x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon GO Update:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.