×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - V srpnu 2023 dorazí do Community Day Froakie!

Pokémon GO - V srpnu 2023 dorazí do Community Day Froakie!

Srpnový Community Day se vydá do regionu Kalos za Froakiem!

Titulní obrázek článku

Sotva skončil Community Day s Poliwagem, už tu máme oznámení srpnové Community Day s Froakiem, který nás čeká v neděli 13. srpna 2023 od 14:00 do 17:00. Půjde o vůbec první příležitost získat tohoto startovního Pokémona z regionu Kalos v shiny variantě.

Campfire je už nyní dostupný pro všechny, tak se přidejte do některé z našich komunit, kde s každým dalším Community Day plánujeme setkání hráčů ve více městech.

#656 - Froakie

shiny

#656 - Froakie

#657 - Frogadier

shiny

#657 - Frogadier

#658 - Greninja

shiny

#658 - Greninja

Bonusy

Herní bonusy

 • 3x Stardust za chytání
 • 2x Candy za chytání
 • 2x šance na získání XL Candy při chytání (pro hráče levelu 31+)
 • Incense a Lure moduly vydrží 3 hodiny
 • Během eventu a 5 hodin po něm (do 22:00) bude možné provést jeden Special trade navíc (3 v jeden den) a trade vyžaduje jen 50% Stardustu

Pokémoni

 • Froakie se bude objevovat častěji
 • Zvýšená šance chytit shiny Froakieho
 • Při focení se 5x objeví Froakieho
 • Útoky pro Greninju budou vodní Fast útok Water Shuriken a vodní Charged útok Hydro Cannon (platí i 5 hodin po skončení eventu, tedy do 22:00)

Herní obchod

 • Za 19,50 Kč si budeme moct zakoupit Special Research A Bubbly Disposition. Jeho obsah zatím neznáme. Ticket na tento Special Research bude možné koupit i pro přítele.
 • V herním obchodě, z PokéStopů a dárků půjde získat tematické nálepky na dárky
img

Community Day útok Hydro Cannon

Za vývoj Frogadiera na Greninju během eventu nebo pět hodin po něm získáme pro Greninju vodní Chardged útok Hydro Cannon, který potěší hráče raidů i PvP.

V raidech i PvP se Hydro Cannon stává Greninjovým najsilnějším Charged útokem a v raidech ho dostává do první pětky nejlepších vodních Pokémonů. V PvP je rozdíl nejznatelnější v Great League, ale tam se ještě hodně změní až se podíváme na další útok, který Greninja nově získává.

Každopádně můžeme s klidem říct, že stejně jako v případě předchozích Community Day, při kterých se rozdával útok Hydro Cannon, i u Greninji si určitě chcete několik kousků vyvinout.

Nový útok Water Shuriken

Kromě Community Day útoku bude moct od začátku Community Day nově získa také vodní Fast útok Water Shuriken, který bude i kdykoliv později možné získat pomocí obyčejného Fast TM. Je to právě tento útok, který pomůže Hydro Cannonu Greninju opravdu vystřelit mezi výborné Pokémony.

V raidech se s Hydro Cannonem Greninja dostává do TOP 5 nejlepších Pokémonů, ale když k tomu přidáme Water Shuriken, je z něj po Kyogre hned druhý nejlepší vodní Pokémon do raidů (i když Swampert mu dýchá na záda).

V PvP je rozdíl ještě patrnější. S Hydro Cannonem se Greninjovi v Great nevede špatně, ale proti běžně používaným Pokémonům stále častěji prohrává, než vyhrává. Jiné je to ale kdzž se přidá Water Shuriken, je to něčem úplně jiném. V ten moment se totiž Greninja dostává v Great League i Ultra League mezi opravdu použitelné Pokémony a mohl by se klidně zařadit mezi nejpoužívanější Pokémony.

Raidy po skončení Community Day

Po skončení hlavní části Community Day budou od 17:00 do 22:00 v Gymech 4* raidy, ve kterých bude Frogadier. Do těchto raidů nebude možné vstoupit vzdáleně. Po vyhrání takového raidu se bude v okolí 200 metrů od tohoto Gymu po 30 minut objevovat Froakie. Při jeho chytání bude pořád platit stejně zvýšená šance na získání shiny varianty jako během hlavní části eventu.


Vydáno: 1.8.2023 17:02 | 
Přečteno: 3193x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Community Day:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

icon , - odpovědět
BWxLykan
Proč je to furt v neděli tvle...
icon odpověděl(a)
Raptor
Mě zas štve, že je to furt od 14:00. Uvítal bych alespoň jednou od 9:00