×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Ve hře bude přehled eventů a Pokémonů v Gymech

Pokémon GO - Ve hře bude přehled eventů a Pokémonů v GymechVe hře se objeví nové rozhraní, které vás bude informovat o aktuálním dění!

Ve hře bude zanedlouho nová obrazovka, která usnadní orientaci nejen v herních eventech, ale také vám poskytne informace o Pokémonech v Gymech a dalších věcech. Jak to tedy bude vypadat?

Tam, kde jsou nyní Field Research a Special Research přibude nová záložka nazvaná TODAY. Ta bude rozdělená do několika částí: Eventy, Pokémoni v Gymech, Streak a nadcházející novinky.

img

Eventy

Tato část bude úplně na vrchu a bude obsahovat informace o aktuálně probíhajících eventech a bonusech, které v rámci nich právě platí. Tato funkce bohužel nebude funkční hned od začátku.

Pokémoni v Gymech

Předpokládám, že se vám stejně jako mně stává, že zkrátka nevíte, kteří Pokémoni jsou ještě v Gymu a kteří už ne. S tím pomůže druhá část nového rozhraní, která vám ukáže seznam všech Pokémonů v Gymech včetně informace o tom, jak dlouho už tam jsou.

Streak

Ať budete hledat jakkoliv, nenajdete ve hře jediné místo, které by vám řeklo, jak jste na tom se Streakem za chytání Pokémonů a točení Pokéstopy. To se brzy změní.

Nadcházející novinky

Novinky, které nyní najdete v menu pod nastavením se přesunou právě do poslední sekce tohoto nového rozhraní. Nyní tedy bude vše hezky na jednom místě.


Vydáno: 24.3.2020 2:07 | 
Přečteno: 2034x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon GO Update:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.