×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Vstupenky na Safari Zone v Liverpoolu budou mít dodatečnou variantu!

Pokémon GO - Vstupenky na Safari Zone v Liverpoolu budou mít dodatečnou variantu!

Vstupenky jdou už brzy do prodeje a můžete si k ní přikoupit další bonusy.

Safari Zone v Liverpoolu proběhne až od 17. dubna do 19. dubna, ale už teď v únoru, konkrétně v pátek 14. února od 9:00, začne prodej vstupenek. A kromě standardní vstupenky 12£ (cca 356 Kč) a předběžné vstupenky za 18£ (cca 534 Kč), která vám umožní vstoupit do zóny o dvě hodiny dříve, si budete moct koupit také City Explorer Pass.

City Explorer Pass si budete moct zakoupit bez ohledu na to, kterou variantu vstupenky si zakoupíte a bude stát 8£ (cca 238 Kč). Jakmile si ho ale nezakoupíte při nákupu vstupenky, dokoupit si ho už nebudete moct.

Výhody City Explorer Passu

Během celého Safari Zone bude v blízkosti ikonických míst probíhat celkem 10 raidů. Ty budou vyhrazené pouze pro vlastníky City Explorer Passu a budou mít 72ti hodinový časovač. Jinými slovy poběží od začátku Safari Zone nepřetržitě až do jejího konce. A jaké Pokémony tam můžete čekat? Tři pětihvězdičkové raidy zaplní Articuno, Zapdos a Moltres. V jednom dvouhvězdičkovém bude Lanturn. V dalších dvou pětihvězdičkových bude v té době aktuální raid boss a EX raid boss. A ve zbylých čtyřech bude probíhat raid na jedné z úrovní od jednohvězdičkových do čtyřhvězdičkových.

Kromě toho budou mít všechna vejce umístěná do inkubátorů při vašem pobytu ve městě poloviční vzdálenost líhnutí, z Pokéstopů budete získávat exklusivní Field Research úkoly, normální Lure Moduly, které umístíte vydrží 4 hodiny a Incense vydrží hodinu. Nutno zdůraznit, že tyto bonusy platí jen dokud jste ve městě od pátku 17. dubna 6:00 do neděle 19. dubna 22:00 místního času.


Vydáno: 14.2.2020 1:27 | 
Přečteno: 618x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.