×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO, Karty

Pokémon GO vstupuje do světa Pokémoních karet!

Pokémon GO vstupuje do světa Pokémoních karet!

Dvě oddělené části Pokémoního světa nyní budou mít něco společného.

Pokémoní svět je obrovský a dělí se do mnoha částí. Příběhy a koneckonců i některé principy jsou různé ve hrách na konzole, v Pokémon GO, ostatních hrách, manze, seriálu a také kartách. Stejně jako hry Pocket Monsters Red a Green je tu s námi letos 25. rok i karetní hra Pokémon Trading Card Game.

Překvapivě toto výročí oslaví Pokémon TCG spolu s Pokémon GO při speciální spolupráci. První část proběhne v létě 2021 v rámci oslav 5. výročí Pokémon GO bude vydána nová karta, která by měla být dostupná i u nás. Nebude na ní nikdo jiný, než nám dobře známý profesor Willow.

Jak bude karta vypadat, jaká bude její funkce a jak jí budeme moct získat se dozvíme koncem května 2021. Dá se ale předpokládat, že stejně jako v případě profesorů z her na konzole půjde o Trainer kartu typu Supporter. Tyto karty vám ve hře obvykle umožňují například vyměnit si karty za nové, vzít si další karty, abyste jich měli určitý počet, a podobně.

Kartám a hře Pokémon TCG jsme se tady u nás na Pokémaniaku zatím příliš nevěnovali. Chtěli byste, aby se to změnilo?

Zajímaly by vás články z Pokémon TCG?
Počet hlasů: 77

Pokud Pokémon TCG rozumíte a chcete se o své znalosti podělit s ostatními, můžete o jakékoliv jeho části či novince z tohoto světa napsat článek a my ho rádi vaším jménem zveřejníme zde na Pokémaniaku.


Vydáno: 7.3.2021 22:56 | 
Přečteno: 1173x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se TCG:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.