×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO, Karty

Pokémon GO vstupuje do světa Pokémoních karet!

Pokémon GO vstupuje do světa Pokémoních karet!Dvě oddělené části Pokémoního světa nyní budou mít něco společného.

Pokémoní svět je obrovský a dělí se do mnoha částí. Příběhy a koneckonců i některé principy jsou různé ve hrách na konzole, v Pokémon GO, ostatních hrách, manze, seriálu a také kartách. Stejně jako hry Pocket Monsters Red a Green je tu s námi letos 25. rok i karetní hra Pokémon Trading Card Game.

Překvapivě toto výročí oslaví Pokémon TCG spolu s Pokémon GO při speciální spolupráci. První část proběhne v létě 2021 v rámci oslav 5. výročí Pokémon GO bude vydána nová karta, která by měla být dostupná i u nás. Nebude na ní nikdo jiný, než nám dobře známý profesor Willow.

Jak bude karta vypadat, jaká bude její funkce a jak jí budeme moct získat se dozvíme koncem května 2021. Dá se ale předpokládat, že stejně jako v případě profesorů z her na konzole půjde o Trainer kartu typu Supporter. Tyto karty vám ve hře obvykle umožňují například vyměnit si karty za nové, vzít si další karty, abyste jich měli určitý počet, a podobně.

Kartám a hře Pokémon TCG jsme se tady u nás na Pokémaniaku zatím příliš nevěnovali. Chtěli byste, aby se to změnilo?

Zajímaly by vás články z Pokémon TCG?
Počet hlasů: 77

Pokud Pokémon TCG rozumíte a chcete se o své znalosti podělit s ostatními, můžete o jakékoliv jeho části či novince z tohoto světa napsat článek a my ho rádi vaším jménem zveřejníme zde na Pokémaniaku.


Vydáno: 7.3.2021 22:56 | 
Přečteno: 974x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se TCG:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.