☰☰
×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Vyberte Pokémona pro srpnový Community Day 2026

Pokémon GO - Vyberte Pokémona pro srpnový Community Day 2026

O srpnovém Community Day se bude už brzy hlasovat.

Titulní obrázek článku
Přidat mezi oblíbené zdroje na Google

Anketa skončila a jejím vítězem se stal Nickit!

Květen přinesl Lechonka a Deina, v červnu nás čeká Frigibax a už nyní máme možnost rozhodnout o srpnovém Community Day. Od neděle 31. května v 03:00 do pondělí 1. června 2026 v 03:00 totiž na YouTube kanálu Pokémon GO proběhne hlasování, ve kterém můžeme zvolit jednoho ze čtyř kandidátů pro srpnový Community Day 2026.

Těmi jsou Nickit, Yamper, Fidough a Tadbulb. Vítěze se dozvíme krátce po skončení ankety. V tuto chvíli nevíme, jaký útok vítěz ankety dostane, takže podle toho se rozhodnovat nemůžeme.

#827 - Nickit

#835 - Yamper

#926 - Fidough

#938 - Tadbulb

Nickit

Nickit je temný Pokémon, který zatím ve hře nemá shiny variantu a byla by to tedy první možnost, jak ji získat. Thievulovi se už nyní dobře daří v Great League a nový útok by to tak mohl ještě umocnit. Z hlediska raidů není zajímavý a ani nový útok by nepomohl.

#827 - Nickit

#828 - Thievul

Yamper

Yamper je elektrický Pokémon a i v jeho případě by šlo o novou shiny variantu. V PvP se Boltundovi vůbec nedaří, protože statistiky má lepší spíš pro raidy. V těch je na tom ale díky nizkému CP také špatně a ani tady by nový útok nepomohl.

#835 - Yamper

#836 - Boltund

Fidough

Fidough je vílí Pokémon, který už shiny variantu ve hře má. Dachsbun na tom není úplně špatně v Great League a útok by mu tak mohl pomoct. V raidech je to ale stejně jako u ostatních špatné kvůli nízkému CP.

#926 - Fidough

#927 - Dachsbun

Tadbulb

Tadbulb je další elektrický Pokémon a také už má shiny variantu ve hře. Belliboltovi se daří v Great League i Ultra League a patří mezi často používané Pokémony. Je to hlavně díky elektrickému Charged útoku Parabolic Charge, takže nový útok by mohl zlepšit jeho typový rozsah. Ani z něj ale určitě nebude skvělý Pokémon do raidů.

#938 - Tadbulb

#939 - Bellibolt

Pro kterého Pokémona budete hlasovat? Nebo byste raději na seznamu viděli jiné Pokémony?


Vydáno: 30.5.2026 10:11 | 
Přečteno: 1686x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Tagy: Community Day

Naše další články:

Pokémon GO - Halloween 2026 - 1. část

Pokémon GO - Halloween 2026 - 1. část

Každoroční halloweenský event opět přichází na konci října.

Pokémon GO - Dynamax Uxie, Mesprit a Azelf Max Battle Day 2026

Pokémon GO - Dynamax Uxie, Mesprit a Azelf Max Battle Day 2026

Trio jezerních strážců se poprvé představí se schopností Dynamaxu.

Pokémon GO - Meteorické roje doprovodí Minior

Pokémon GO - Meteorické roje doprovodí Minior

V Pokémon GO nás čekají na noční obloze meteorické roje.

Pokémon TCG Pocket - Co nabízí nové rozšíření Deluxe Pack: Mega?

Pokémon TCG Pocket - Co nabízí nové rozšíření Deluxe Pack: Mega?

Je nové rozšíření opravdu Mega?

Pokémon GO - Sandile Hatch Day 2026

Pokémon GO - Sandile Hatch Day 2026

Připravte si inkubátory na další Hatch Day.

Pokémon GO - Eventový GO Pass k Fall Marathon 2026

Pokémon GO - Eventový GO Pass k Fall Marathon 2026

Zároveň s Fall Marathonem běží i eventový GO Pass.

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.