×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Vyplatí se nákupy během Abra Community Day?

Pokémon GO - Vyplatí se nákupy během Abra Community Day?Kolem Abra Community Day jsou hned dvě věci, které si můžeme koupit, ale vyplatí se?

V rámci původně březnového a nakonec dubnového Abra Community Day si můžete zakoupit hned dvě věci: Ticket na Special Research a balíček v herním obchodě. Pojďme se podívat, jak moc jsou tyto nabídky výhodné. Pochopitelně Community Day budete mít, i když is nic z toho nekoupíte a další informace k Abra Community Day najdete v samostatném článku.

Community Day Box

Během této Community Day je box v herním obchodě opravdu výjimečný. Obsahuje totiž předmět zvaný Elite Charged TM, který vám umožní vybrat si, který útok u Pokémona chcete mít. Navíc je to možnost, jak získat i útoky, které už se získat nedají.

Balíček stojí 1280 PokéCoin a obsahuje 1x Elite Charged TM, 30x Ultra Ball, 3x Super Incubator a 3x Incense. Super Incubator normálně stojí jeden 200 PokéCoin a jeden Incense 40 PokéCoin. Ultra Ball v herním shopu není možné koupit, takže jeho cenu neznáme, ale balíčky za 1 PokéCoin nám poskytly slušnou převodní tabulku, podle které má jeden Ultra Ball hodnotu 20 PokéCoin. Když to posčítáme, získáme cenovku 1 320 PokéCoin. To ovšem ještě nepočítáme unikátní Elite Charged TM.

Pochopitelně, jestli se vám balíček vyplatí záleží především na tom, jestli nemáte ještě zásobu Incense z předchozích balíčků a jestli máte Pokémona, na kterého by jste chtěli Elite Charged TM využít. Pokud přepočítáme PokéCoin na reálnou měnu, balíček vyjde na 268 Kč.

Ticket na Investigating Illusions

Abyste získali Special Research s názvem Investigating Illusions musíte si za 20 Kč koupit ticket. Všechny úkoly jsme rozepsali v tomto článku, zde uděláme už jen shrnutí.

Odměny za tento Special Research jsou tedy: 10x Poké Ball, 60x Abra Candy, 3x Rare Candy, 13 000 Stardust, 4 000 XP, 3x Incense, 1x Poffin, 1x Rocket Radar, 5x Golden Razz Berry, 5x Silver Pinap, 2x setkání s Abra, setkání s Kadabra, setkání s Alakazam.

Když posčítáme jenom cenu věcí, které se dají normálně koupit vyjde nám cena 466 PokéCoin a za 20 Kč si můžeme koupit 100 PokéCoin. Z tohoto pohledu se ticket rozhodně vyplatí, ale záleží hlavně na tom, jestli během Community Day budete hrát. Jinak se vám totiž bude Special Research plnit dost špatně.


Vydáno: 25.4.2020 2:03 | 
Přečteno: 1877x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Community Day:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.