×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Výsledky hlasování jsou tady! Kdo bude v září a říjnu 2020 v Community Day?

Pokémon GO - Výsledky hlasování jsou tady! Kdo bude v září a říjnu 2020 v Community Day?

Hlasování je u konce a my už známe výsledky!

Niantic se rozhodl, že o Pokémonech zářijového a říjnového Community Day nás nechá hlasovat. Vítěz nás čeká v září a druhý umístěný v říjnu. Vybírat jsme mohli mezi Caterpie, Charmanderem, Grimerem a Porygonem. A jak to tedy dopadlo?

Výsledky nejsou nijak překvapivé. Vítězem se stal Porygon, který získal více než 55% hlasů. Na druhém místě se také podle očekávání umístil Charmander se ziskem více než 35% hlasů.

Zářijový Porygon Community Day

#137 - Porygon

shiny

#137 - Porygon

#233 - Porygon2

shiny

#233 - Porygon2

#474 - Porygon-Z

shiny

#474 - Porygon-Z

Zářijový Community Day proběhne v neděli 20. září. Čas zatím neznáme, ale předpokládáme, že to opět bude od 11:00 do 17:00.

Během Community Day budeme mít vůbec poprvé možnost chytit a zapsat si do Shiny Checklistu shiny variantu Porygona. Za vývoj Porgona2 na Porygona-Z budeme během Community Day a dvě hodiny po něm získávat Tri Attack. Jde o v Pokémon GO nový Charged útok normálního typu. Útok zatím v herních datech není, takže bohužel o jeho parametrech nic moc nevíme, ale Niantic prozradil, že při použití bude šance, že sníží soupeřovu obranu i útok.

Je jasné, že pro Porygona hlasovalo velké množství lidí právě kvůli jeho shiny variantě.

Říjnový Charmander Community Day

#004 - Charmander

shiny

#004 - Charmander

#005 - Charmeleon

shiny

#005 - Charmeleon

#006 - Charizard

shiny

#006 - Charizard

Říjnový Community Day proběhne v sobotu 17. října 2020 a pokud se nic nezmění, předpokládáme, že to bude opět od 11:00 do 17:00.

Charmander se již Community Day účastnil v květnu 2018. Tenkrát bylo za vývoj Charmeleona na Charizarda možné získat Blast Burn. Tentokrát získáme za vývoj na Charizarda útok Dragon Breath. Jde o Fast útok dračího typu, díky kterému se z Charizarda stane doopravdy plnohodnotný dračí Pokémon, který ale není slabý proti dračím typům. Útok je samozřejmě směřovaný na hráče PvP, kde se z Charizarda tímto stává drakobijec. Jelikož už v Community Day Charmander byl, nezískáme nového shiny Pokémona.

Spoustu lidí nechápalo, proč chce někdo hlasovat právě pro Charmandera, když už na Community Day byl. Ty důvody jsou dva. Často se využívá do GO Battle League a navíc v nadcházejícím příchodu Mega Evolucí bude hrát Charizard velkou roli, když bude jako jeden z prvních Pokémonů moct získat Mega Evoluci.


Vydáno: 24.8.2020 3:00 | 
Přečteno: 2609x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Community Day:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

icon , Porygon odpovědět
avatar
Bude nějaká akce na nasbírání upgrade před tím porygon community day ?
když ho většina hráčů nemá dostatek ?

Předem děkuji za odpověď 1 1 1
icon odpověděl(a)
koca2000
Nic takového oznámeno zatím nebylo. Pravděpodobně jich během Community Day bude padat více z Pokestopů a budou ve Special Research, který bude k zakoupení za ticket.

Žádnou oficiální informaci k tomu ale nemáme.
icon odpověděl(a)
avatar
Děkuji 5
icon , Charmander odpovědět
avatar
Bude možné chytit shiny Charmandera popřípadě ho evolvovat? Já ho ještě nemám. 8
icon odpověděl(a)
koca2000
Stejně jako i při ostatních Community Day se bude při Charmander Community Day objevovat jeho shiny forma a nebude mít žádné čepičky ani nic podobného, takže ho bude možné vyvinout.