×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Vzdálené raidy, denní úkoly a další novinky!

Pokémon GO - Vzdálené raidy, denní úkoly a další novinky!Niantic přichází s pořádnou dávkou novinek, které nám usnadní hraní z domova!

Niantic už před nějakou dobou oznámil, že se pokusí nám usnadnit hraní během pandemie. Už tenkrát zmínili možnost vzdálených raidů a nyní je tu oficiální oznámení s podrobnostmi. Všechny novinky v tomto článku jsou zatím pouze plánované a přesné datum spuštění neznáme. Mělo by to ale být už brzy.

Vzdálené raidy

Do hry bude přidán nový typ Raid Passu nazvaný Remote Raid Pass, který vám umožní připojit se do raidů, které vidíte v Nearby nebo je můžete zakliknout na mapě. Stejně jako u klasických Raid Passů, i tento bude platit vždy jen na jeden raid. Stále platí, že raidu se může učastnit maximálně 20 hráčů, ale jen omezený počet z nich může být v raidu vzdáleně. Zatím nevíme, jaký tento limit bude. Vzdálené raidy se počítají do věech úkolů stejně jako normální raidy.

Při spuštění této funkce budou hráči hrající vzdáleně udělovat stejné poškození jako ostatní hráči. V budoucnu (pravděpodobně po skončení pandemie) se sníží útok hráčů hrajících vzdáleně.

Teď asi přemýšlíte, jakým způsobem se Remote Raid Pass bude získávat. Po dobu pandemie budou v herním obchodě za 100 PokéCoin. Poté předpohládám cena vzroste na 150 nebo 200 PokéCoin. Zatím ale víme jen to, že to bude více než 100 PokéCoin. Kromě toho se chystá v některém z příštích týdnů balíček za 1 PokéCoin, který bude obsahovat právě Remote Raid Pass. Zajímavé je, že zde bude limit určující, kolik Remote Raid Passů u sebe můžete mít.

Denní Field Research

Každý den o půlnoci získáme bonusový úkol bez potřeby protočit PokéStop. Bude se jednat o jiné úkoly, než ty, které jsou v běžném Field Research z PokéStopů, a měly by být splnitelné z domova. Pokud nebudete mít o půlnoci volný slot, objeví se vám čtvrtý. Zatím nevíme, jaké budou za tyto úkoly odměny, ale vzhledem k věcem nalezeným při dataminingu by se mohlo jednat o PokéCoiny.

Buddy vám bude doplňovat zásobu dárků

Dárky jsou aktuálně pro většinu z nás hlavním zdrojem Pokéballů, ale problém je, že získat dárky, abyste je mohli posílat z domova moc dobře nejde, pokud teda zrovna nedosáhnete na PokéStop z gauče. Naštěstí je tu náš věrný Buddy, který nám zanedlouho začne nosit dárky z blízkých Pokéstopů, když nám začne docházet zásoba.

Rychlejší Power Up

Protože Power Up Pokémonů na vysoký level se může dost protáhnout, přibude možnost provést více Power Upů najednou.

Aktivování více předmětů stejného druhu

Aktuálně je možné aktivovat jen jeden kus jednoho druhu předmětu (Incense, Star Piece, Lucky Egg). To se brzy změní a od každého předmětu si budete moct aktivovat až 200 kusů a doba účinnosti se vám bude sčítat (maximálně 24 hodin na předmět).

Další změny

Kromě těchto změn bude také upraveno rozhraní při soubojích. Mělo by nově ukazovat typ Pokémonů a jesli je útok super efektivní. Další změnou je, že ikonka herního obchodu bude zobrazovat jestli jsou v herním obchodě novinky.


Vydáno: 15.4.2020 19:59 | 
Přečteno: 4446x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon GO Update:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.