×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Zacian a Zamazenta v Hero formě - užiteční nebo jen zápis?

Pokémon GO - Zacian a Zamazenta v Hero formě - užiteční nebo jen zápis?Ve hře jsou noví legendární Pokémoni, ale jsou užiteční do raidů nebo PvP?

Titulní obrázek článku

Při příchodu nového legendárního Pokémona se vždy řeší, na co se dá využít nebo jestli je to "jen zápis" do Pokédexu. Nyní v rámci Ultra Unlock 3 přichází Zacian a Zamazenta v jejich Hero of Many Battles formě a tak se podíváme na to, jak na tom jsou!

Zacian i Zamazenta jsou v jedné věci rozhodně zvláštní, protože jako jedni z mála Pokémonů mají hned 4 Fast útoky a 4 Charged útoky a aby toho nebylo málo rozmanitost typů těchto útoků je opravdu velká.

Zacian

Zacian je vílí typ, ale žádný z jeho Fast útoků není vílí. Na výběr máte mezi temným Snarl, ohnivým Fire Fang, normálním Quick Attack a ocelovým Metal Claw. Volba samozřejmě záleží hlavně na tom, proti komu se chystáte jít a musíte vybrat tak, aby nebyl neefektivní. Je tedy vůbec o co stát?

#888 - Zacian

Raidy

Při srovnání s dalšími vílími Pokémony je na tom dost dobře, ale nakonec na Gardevoir nemá, protože mu chybí vílí Fast útok, i když rozdíl není zase tak velký. Větší problém je, že ať vyberete kteréhokoliv legendárního Pokémona, který by mohl být v raidech a Zacian by na něj mohl být dobrý, vždy najdete hromadu Pokémonů jiného než vílího typu, kteří jsou silnější. Vílí typ je v tomto ohledu zkrátka takový otloukánek.

Ve výsledku tedy Zacian není do raidů špatný, ale jestli chcete maxovat nějakého Pokémona kvůli raidům, vyberte si jiného.

PvP

Tady by na tom mohl být Zacian o něco lépe, protože v PvP je rozmanitost typů útoků výhodou. Pokud už budete chtít používat Zaciana do PvP, určitě zvolte Master League, kde Zacian patří mezi dobré vílí Pokémony podobně jako jsou Togekiss a Sylveon. Zacianovi sice chybí Fast útok Charm, ale zase dokáže překvapit obvláště ocelové typy díky bojovému Charged útoku Close Combat.

Zacian na tom je v Master League v zásadě stejně jako Togekiss a Sylveon, což jsou dobří Pokémoni. Jeho mínusem je menší poškození jako vílí typ, ale výhodou je možnost zaútočit pomocí bojového útoku. Využití by se tady pro něj tedy našlo.

Zamazenta

#889 - Zamazenta

Zamazenta je bojový typ a stejně jako Zacianovi jí chybí Fast útok jejího typu. Na výběr zde máte temnný Snarl, ledový Ice Fang, normální Quick Attack a ocelový Metal Claw. Tedy velmi podobné složení jako u Zaciana.

Raídy

V raidech na tom Zamazenta také není špatně, ale stejně jako u Zaciana by to chtělo Fast útok, který by se shodoval s jejím typem. Díky tomu se dá říct, že s bojovým Charged útokem Close Combat to není zlé, ale reálně si do raidu chcete vzít spíš Machampa nebo Lucario.

PvP

V PvP byste si Zamazentu jako bojového Pokémona asi spíše nevybrali, protože, opět kvůli chybějícímu bojovému Fast útoku, není tak silná jako například Machamp. Podobně jako Zacian ale těží z typové rozmanitosti a konkrétně z vílího Charged útoku Moonblast. Díky němu se totiž může postavit v Master League také oblíbeným dračím Pokémonům jako je například Dragonite a přítom se zvládnout vypořádat i se Snorlaxem nebo Yveltalem.

Kdybych to chtěl hodně zkrátit, asi bych řekl, že pro většinu hráčů jsou tito Pokémoni opravdu dobří tak akorát na zápis do Pokédexu. Věřím ale, že hráči PvP pro ně díky jejich typové rozmanitosti využití najdou.

Jaký je váš názor na tyto dva Pokémony?


Vydáno: 22.8.2021 10:56 | 
Přečteno: 3160x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.