×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Známe parametry Porygonova Community Day útoku!

Pokémon GO - Známe parametry Porygonova Community Day útoku!

Parametry útoku Tri-Attack byly přidány do herních dat!
18. 9. 2020 23:05 - Vlastnosti útoku byly vylepšeny!

Datamineři ze skupiny Pokeminers oznámili, že Niantic již přidal parametry útoku Tri-Attack, který budeme moct získat za vývoj Porygona2 na Porygona-Z během zářijového Community Day.

Tri-Attack je Charged útok normálního typu, který má při použití v PvP 20% 50% šanci na snížení soupeřova útoku a obrany. Šance na tento efekt byla ještě už v pátek před Community Day zvýšena.

Statistiky

PvEPvP
Poškození7565
Energie-50-50
Délka2.5s

Pokud jde o PvE, tak stejně jako v případě několika předchozích Community Day není moc o co stát, protože ani v DPS, ani v TDO, nepřekoná Hyper Beam ani Return. Vzhledem k tomu, že jde o útok normálního typu, tak ani typovou výhodu nezískáte.

V PvP je to o něčem jiném. Tady Tri-Attack překoná už jen Return, který je možné získat jen na očistěných Shadow Pokémonech. Zásadní rozdíl oproti Hyper Beam i Return je, že tento útok se nabíjí skoro dvakrát rychleji. Pomineme-li šanci na snížení soupeřova útoku a obrany je Porygon-Z s tímto útokem v kombinaci s Fast útokem Lock-On velmi podobný Scizorovi s Bullet Punch a X-Scissor. Velký rozdíl je ovšem v typové výhodě, kdy na Scizora je prakticky všechno neúčinné, zatímco na Porygona-Z jsou neúčinné jen útoky duchového typu.

Je jasné, že nějakou dobu budeme Porygona-Z s Tri-Attackem potkávat v GBL, ale nejsem si jistý, jak dlouho ho budou hráči využívat. Jde o výborný útok, ale obávám se, že kvůli Porygonově normálnímu typu a nevysoké obraně, se používat příliš nebude.


Vydáno: 17.9.2020 19:27 | 
Přečteno: 2772x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Community Day:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.