×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Zvětšený dosah interakce PokéStopů a Gymů bude trvale!

Pokémon GO - Zvětšený dosah interakce PokéStopů a Gymů bude trvale!Niantic změnil své původní rozhodnutí a dosah interakce se už snižovat nebude!

Titulní obrázek článku

V rámci pandemických bonusů Niantic už více než před rokem prodloužil vzdálenost, ze které můžeme provádět interakce s PokéStopy a Gymy, z 40 na 80 metrů. Na konci června 2021 ovšem oznámil, že chce ve státech, kde to situace dovolí, tento bonus zrušit a místo toho od 1. září 2021 spustit bonusy za průzkum, které se budou lišit podle probíhajícího období.

Toto oznámení poměrně hodně hráčů naštvalo a situace nakonec došla tak daleko, že se Niantic rozhodl vytvořit speciální tým, který se tímto tématem bude zabývat, a k diskuzi přizval i několik zástupců komunity.

Nyní Niantic oznámil, že změny sice budou, ale vzdálenost interakce s PokéStopy a Gymy zůstane trvale na 80 metrech. Další podrobnosti o chystaných změnách bychom se měli dozvědět 1. září 2021 a dá se předpokládat, že půjde o podrobnosti bonusů za průzkum, které se možná v upravené formě nakonec do hry také dostanou.

Komentář autora: Nutno říct, že ani tímto rozhodnutím se Niantic všem hráčům nezavděčil a najdou se lidé, kteří toto rozhodnutí prohlašují za vítězství lenochů. Osobně mi to nepřipadá úplně fér, protože těch 40 metrů opravdu nedělá v tomto směru zas takový rozdíl. Zásadní rozdíl je ale v tom, že těch 40 metrů navíc kompenzuje problémy s nepřesnou lokalizací GPS. Obzvláště na některých i nových zařízeních se totiž stává, že přestože stojíte na místě PokéStopu, hra zobrazuje, že jste v parku přes ulici a nemůžete tedy PokéStopem zatočit.


Vydáno: 27.8.2021 0:56 | 
Přečteno: 2485x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.