×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO, Karty

Pokémon GOxTCG - Čeká nás další propojení hry a světa karet s novou expanzí

Pokémon GOxTCG - Čeká nás další propojení hry a světa karet s novou expanzíChystá se další spolupráce Pokémon GO a Pokémon TCG!

Titulní obrázek článku

Poprvé se světy Pokémon GO a Pokémoních karet setkali při vydání speciální karty s profesorem Willowem, která do Pokémon GO odemykala pomocí promo kódu exkluzivní Special Research. Distribuována byla jako odměna za nákup v Pokémon Center, takže jsme ji u nás bohužel neměli možnost získat. Nyní přichází další a tentokrát větší propojení těchto dvou her.

Pokémon GO expanze

V létě 2022 by měla vyjít celá expanze karet inspirovaných hrou Pokémon GO. Kolik karet v expanzi bude, zatím nevíme, ale mohlo by jít o plnohodnotnou expanzi se 100 a více kartami, protože v každém balíčku bude 10 karet.

img

Na další informace si budeme muset počkat a do té doby se pouze můžeme podívat na to, jak bude balíček s kartami vypadat.

Co by to mohlo znamenat pro hráče Pokémon GO

Karty jsou samozřejmě zajímavé pro ty, kteří je sbírají nebo s nimi hrají, ale co z toho budou mít hráči Pokémon GO? Tady je hned několik možností a uvidíme, jestli a pro kterou se nakonec Pokémon Company a Niantic rozhodnou. V každém případě by muselo jít o promo kód, ale nyní je tu několik možností, co by mohl obsahovat.

Jako první se nabízí nový Special Research jako v případě karty profesora Willowa, ale pokus si koupíte 10 balíčků, tak byste museli dostat tento Special Research také 10x a je otázka, co by v něm muselo být, aby ho někdo tolikrát vůbec chtěl. Navíc Niantic by do něj pravděpodobně nechtěl dát nic moc cenného, protože jde vlastně jen o bonus k balíčku.

Druhá a řekl bych pravděpodobnější možnost je, že bude promo kód zkrátka obsahovat několik herních předmětů podobně jako týdenní balíček za 1 PokéCoin. Obsah promo kódů by navíc mohl být náhodně vybraný z několika možností, takže by to nebylo tak jednotvárné.

Těšíte se na Pokémon GO expanzi? Co myslíte, že bude v balíčku pro hráče Pokémon GO?


Vydáno: 5.2.2022 16:13 | 
Přečteno: 1415x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se TCG:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.