×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO, Karty

Pokémon GOxTCG - Jsou tu další informace o kartě profesora Willowa!

Pokémon GOxTCG - Jsou tu další informace o kartě profesora Willowa!

Profesor Willow se chystá vstoupit do světa TCG a budou z toho něco mít i hráči Pokémon GO!

Titulní obrázek článku

Už před nějakou dobou Niantic oznámil, že ve spolupráci s Pokémon Company chystá Supporter kartu s profesorem Willowem, která by se měla mezi lidi dostat začátkem července. Kromě toho, že bude možné použít kartu ve hře, bude na ní natisknutý promo kód do Pokémon GO. Za ten získáte nový Special Research, ve kterém bude Meltan a další předměty. Předpokládáme, že půjde použít promo kód jen z jedné karty, ale oznámeno to nebylo.

img

A jak kartu půjde získat? Mělo by to být možné ve všech státech, kde se karty prodávají, tedy i u nás, ale není úplně jasné, jak na to. Karta zřejmě nebude v žádném balíčku, ale bude rozdávat. V evropě by měla být za účast na událostech Pokémon League a za splnění úkolů v Pokémon GO. No a tady právě začíná ta nejasná část. Nepředpokládáme totiž, že by Niantic každému, kdo splní nějaký Special Reseach nebo něco podobného, posílal poštou kartu. Už jen proto, že by se to pořádně prodražilo.

Budeme si tedy ještě muset počkat na další informace, ale vzhledem k tomu, že už do července moc času nezbývá, nebudeme nejspíš čekat dlouho.


Vydáno: 18.6.2021 22:23 | 
Přečteno: 1371x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se TCG:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.