×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Hry

Pokémon HOME nyní umožní propojení s Pokémon Legends: Arceus, Brilliant Pearl a Shining Diamond!

Pokémon HOME nyní umožní propojení s Pokémon Legends: Arceus, Brilliant Pearl a Shining Diamond!

Aktualizace Pokémon HOME 2.0.0 je tady!

Titulní obrázek článku

Ve středu 18. května 2022 přišla očekávaná aktualizace Pokémon HOME 2.0.0, která umožní propojení s novými hrami Pokémon Legends: Arceus, Pokémon Brilliant Diamond a Pokémon Shining Pearl. Nově si tak do Pokémon HOME můžeme přenést také Pokémony z těchto her. Spolu s novými hrami přichází do Pokémon HOME také nové nálepky ve stylu těchto her. To ale nejsou jediné novinky.

img

Všechny uživatele Pokémon HOME určitě potěší, že v případě nově přidaných her neplatí omezení, které mají hry Pokémon Let's GO Pikachu a Let's GO Eevee. Jinými slovy, i když si Pokémona z těchto her přenesete do jiné hry, budete ho moct později zase vrátit zpátky. Musíte ale počítat s tím, že v jiné hře může mít Pokémon jiné statistiky nebo útoky. Po návratu do původní hry by se mu ale obnovily i jeho původní statistiky a útoky.

Strange Ball

img

Ne všechny druhy Pokébalů jsou dostupné ve všech hrách a právě proto byl právě přidán zbrusu nový typ Pokébalu, který tento problém vyřeší. Jeho název je Strange Ball. Pokud je Pokémon přenesen do hry, která nezná jeho typ Pokébalu, Pokémon se bude objevovat právě ve Strange Ball. To se ale netýká her Pokémon Sword & Shield, kde se Pokémon objeví v obyčejném Pokébalu.

Odměna za první přenos z nových her

Podobně jako v předchozích případech získáme za přenesení prvního Pokémona z Pokemon Legends: Arceus a Pokémon Brilliant Diamond & Shining Pearl za odměnu startovní Pokémony. V případě Pokémon Legends: Arceus to tedy budou Rowlet, Cyndaquil a Oshawott. Po přenosu Pokémona z Pokémon Brilliant Diamond nebo Shining Pearl to pak budou Turtwig, Chimchar a Piplup se skrytými schopnostmi.

Všechny tyto Pokémony si je možné vyzvednout v mobilní aplikaci prostřednictvím Mystery Gift.

Herní Pokédexy

S příchodem této aktualizace dostává mobilní i konzolová varianta aplikace také novou funkci týkající se Pokédexu. Doposud bylo možné plnit pouze takzvaný National Pokédex, který obsahuje všechny známé Pokémony. Nyní se k němu přidá ještě možnost plnit Pokédexy jednotlivých her.

img img

Funguje to tak, že když si pošlete do Pokémon HOME Pokémona ze Sword nebo Shield, zapíše se vám nejen do National Pokédexu, ale také galarského Pokédexu her Sword a Shield. Pokédexy ostatních her to nijak neovlivní, i když obsahují stejného Pokémona. Abyste tedy naplnili kompletní Pokédex všech her, musíte z nich do Pokémon HOME přesunout všechny Pokémony z jejich Pokédexů.

Do Pokédexu her Pokémon Sword & Shield a Let's GO Pikachu & Let's GO Eevee se zpětně zapíšou pouze ti Pokémoni, které aktuálně máte v boxech v Pokémon HOME. Pokémoni, které jste už vyměnili za jiné nebo odeslali do her, se nezapíší.


Vydáno: 20.5.2022 20:15 | 
Přečteno: 885x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon Home:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.