×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Seriál

Pokémon Journeys už brzy i na českém Netflixu!

Pokémon Journeys už brzy i na českém Netflixu!

Čekání na novou sérii je téměř u konce!

img

Pokémon Journeys konečně míří na český Netflix. Kdy bude premiéra? Jak se u nás série bude jmenovat? To vše se dozvíte následujících řádcích.

23. série se u nas bude jmenovat Pokémon: Cesty

img

Nová série dostává i český překlad podtitulu. Tady nás Netflix nepřekvapil a Journeys přeložil jednoduše jako “Cesty”. Zde jsme trochu doufali, že si Netflix trochu vyhraje a podtitul bude například Dobrodružství nebo Na cestách. Podtitul jako takový neurazí.

Synopse a bude Pokémon: Cesty odvysílán vcelku?

img

Mladý trenér Ash a jeho kamarád Goh nastoupí jako výzkumní asistenti v laboratoři profesora Cerise a dostanou za úkol cestovat po světě a studovat Pokémony. Takto zní synopse, kterou uvedl Netflix v kartě seriálu. Kromě této synopse je naznačeno, že stejně jako Pokémon Slunce a Měsíc: Ultra Legendy bude i Pokémon: Cesty rozdělené na části. U série je totiž uvedeno “Další části” nikoliv “Další série”. Dá se předpokládat, že stejně jako ve Švédsku půjde o prvních 24 epizod.

Kdy se tedy vydáme na Cesty

Na cesty se vydáme již za pár týdnů. Poprvé si budeme moc pustit Pokémon: Cesty již 1. července 2021. Přepokládá se že stejně jako dříve i tuto sérii uvede Netflix s českými titulky a dabingem.

Udělala vám dnešní zprava radost? Nám rozhodně!


Vydáno: 3.6.2021 23:38 | 
Přečteno: 2791x | 
Autor: Ricmont
 | Hodnocení:

Další články týkající se 23. série:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.