×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Zajímavosti

Pokémoni, které jsme (zatím) nedostali

Pokémoni, které jsme (zatím) nedostaliNe každý Pokémon dostal svojí šanci se objevit v Pokédexu

Titulní obrázek článku

Za více než 25 let existence Pokémoního světa nám bylo představeno již kolem tisíce Pokémonů. Ovšem kromě nich existují i Pokémoni, kteří skončili jen jako koncepty a ve hře či seriálu jsme je tak nemohli vidět. Pojďme se na některé z nich podívat!

Wolfman/Warwolf

img

Wolfman na první pohled vypadá jako roztomilý Pokémon, kterého tvoří hlavně jeho kožešina. Co se ovšem skrývá pod vrstvou chlupů je záhadou. Jeho druhý vývojový stupeň jménem Warwolf zase působí více agresivním dojmem.

Norowara/Kyonpan

img

Pokémon založený na Woodoo panence. Dá se předpokládat, že se mělo jednat o Ghost či Dark typ Pokémona. Zajímavější je ale jeho vývojová cesta. Norowara měla mít schopnost se vyvinout do své druhé fáze Kyonpan už na druhém levelu. Ovšem boje schopný byl tento Pokémon až na úrovni 99. Proto se trenéři snažili tomuto vývoji co nejdéle zdržovat. Kyonpan je založen na čínské legendě o skákajících upírech známých jako Jiangshi.

Ikari

img

Ikari měla být původně druhá fáze vývoje nového vodního Pokémona. Podle teorií ho však nahradil ve finále Sharpedo. Ovšem jedná se opravdu jen o teorii, která se zakládá na podobném vzhledu. Podle kotvy, která tvoří zadní část těla se dalo předpokládat, že šlo o Water/Steel typ Pokémona.

Kōnya

img

Kōnya je společně s posledním Pokémonem v tomto článku pro fanoušky Pokémonů asi nejznámější nevyužitý Pokémon. Jedná se o předevoluci Meowtha, která dostala košem hned dvakrát. V první generaci pro tohoto Pokémona nebylo místo. V druhé generaci měl být představen s ostatními „Baby Pokémony“. Ovšem ani na druhý pokus to nevyšlo.

Kotora a jeho vývoje

img

Nejznámější nevyužitý Pokémon. Kotora stejně jako Kōnya dostal košem také dvakrát. Původně byl zamyšlen do první generace, ale kvůli uniku bylo rozhodnuto, že se objeví až v té druhé. Ovšem ani tam se neobjevil. Záhadou jsou i jeho vývojové fáze. Zatímco o jeho finální fázi vývoje víme, že se jmenoval Raitora a vyvíjel se na levelu 35. Tak o jeho prostřední fázi nevíme vůbec nic a kromě jeho vzhledu se žádné jiné informace nenašly.

Šance stále existuje

img

To, že to jednou nevyšlo (teda u Kotora a Kōnya hned dvakrát), neznamená, že se Pokémon nakonec ve hře či anime neobjeví. Jako příklad bych uvedl Munnu, která se měla objevit již v první generaci, ale svojí premiéru si odbyla až v páté generaci. Tvůrci navíc řekli, že koncepty Pokémonů mají stále uložené a že je mohou v budoucnu použít.

U kterého Pokémona vás nejvíc mrzí, že se nakonec nedostal do světa Pokémonů?


Vydáno: 25.11.2022 23:44 | 
Přečteno: 2437x | 
Autor: Ricmont
 | Hodnocení:

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

icon , - odpovědět
Raptor
Hodně zajímavý článek, těším se na další část.
Jinak z těch nepoužitých pokémonů se mi hodně líbí Madame, což měla být evoluce původního Farfetchda.
icon , - odpovědět
pali
Za me urcite hezci pokemoni nez Regiblbosti,klice,baraky,zmrzliny a podobne paskvily jak to mohlo projit asi nikdy nepochopim...
icon odpověděl(a)
Ricmont
Možná se těchto Pokémonů dočkáme. Až se z každého předmětů v jejich okolí stane Pokémon tak se možná vrátí těmto konceptům 5
icon odpověděl(a)
SoulEevee99
Zrovna ten pokémon co vypadá jako zmrzlina není zmrzlina :DJe to vlastně rampouch který ma na sobě povlak sněhu :D A to co je jako klíče je zace pokémon co rád nosí přívěšky :D Originálně k němu nepatří, ale Regi jsou modle nějaké real mythologie, ale nevzpomenu si jaké... Občas něco vypadá sic byzardně, ale má to v něčem kořeny :)