×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Hry

Pokémon Legends: Arceus - Představení hisuiského Voltorba

Pokémon Legends: Arceus - Představení hisuiského Voltorba

V Pokémon Legends: Arceus dostane také Voltrob novou formu!

Titulní obrázek článku

Nová hra na Nintendo Switch jménem Pokémon Legends: Arceus, která bude v mnoha ohledech jiná než všechny předchozí, vychází už v pátek 28. ledna 2022 a nyní se nám představuje další z nových hisuiských forem.

Co jsou hisuiské formy

Pokémon Legends: Arceus se odehrává ve starém regionu Sinnoh v době, kdy se mu ještě říkalo region Hisui. Hisuiské formy jsou podobně jako alolské nebo galarské formy jiné varianty Pokémonů, které už známe z ostatních regionů. Kolik hisuiských forem hra přinese, zatím nevíme, ale už teď víme, že jich bude minimálně sedm.

Video s představením

Hisuiský Voltorb

Nejnovějším přírůstkem mezi hisuiské formy je Voltorb, který zde bude elektrického a travního typu. I zde bude připomínat Poké Ball, ale tentokrát nepůjde o ten, na který jsme zvyklý. Bude totiž vypadata jako starý dřevěný Poké Ball z regionu Hisui.

img

Oproti své variantě z regionu Kanto má hisuiský Voltorb nahoře díru, ze které je schopen vypouštět elektřinu. Rozdíl je i v jejich osobnosti. Hisuiský Voltrob je velice přátelský a rád se nachází ve společnosti lidí. Jediný problém je, že když se příliš nadchne, vypustí veškerou svou elektrickou energii.

img

Jeho travní typ souvisí s tím, že je hisuiský Voltorb ze dřeva, ale to není jediný důvod. Uvnitř se totiž nachází množství semínek, které čas od času vyraší stejnou dírou, kterou vypouští svou elektřinu. Nikdo ale netuší, jak Voltorb zevnitř vypadá, protože je v něm naprostá tma.

Animovaný příběh

Kromě obvyklého videa ze hry si pro nás tentokrát Pokémon Company připravila také speciální animaci rozdělenou na dvě části.


Vydáno: 14.12.2021 23:04 | 
Přečteno: 1692x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon Legends: Arceus:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

icon , Nový přátelé odpovědět
avatar
BDB9V4GCY
icon , - odpovědět
Ricmont
To využívání regionálních variant se mi už přestává líbit. U Aloly to aspoň vzhledem inspiraci Hawaii dávalo smysl. Ovšem mám pocit že brzo bude mít regionální variantu úplně každý Pokémon.
icon odpověděl(a)
koca2000
Já to chápu s příchodem nového regionu. Tam to dává smysl. Ale nechápu, jak mají v plánu zakomponovat formy ze starého Sinnoh, které se v dnešním Sinnoh už nevyskytují.
icon odpověděl(a)
Ricmont
To mě zajímá jak mají v plánu vysvětlit že v minulosti Sinnoh již existují Smart phony 3