×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Hry

Pokémon Legends: Arceus - Představení hisuiského Zorua a Zoroarka

Pokémon Legends: Arceus - Představení hisuiského Zorua a Zoroarka

Seznam regionálních forem ze starého Sinnoh rozšíří Zorua a jeho vývoj!

Titulní obrázek článku

Pokémon Legends: Arceus je nová hra na Nintendo Switch, která vychází v pátek 28. ledna 2022 a která bude jiná než předchozí Pokémoní hry. Podle posledních zpráv sice nejspíš nepůjde o zcela otevřený svět, ale spíše o menší oblasti, ve který se budeme moct volně pohybovat jako například ve Wild Area v Pokémon Sword & Shield. O hře jsme toho už napsali tady u nás na webu docela dost, takže pokud vás hra zaujala, určitě se podívejte i na další články. Teď už se ale podíváme na novinky!

Video

Další hisuiské formy

V regionu Sinnoh žili v době, kdy se mu ještě říkalo Hisui jiné formy některých Pokémonů. Mezi tyto hisuiské formy patří zdejší Growlithe, Braviary a nyní se na seznam přidávají také Zorua a Zoroark.

Hisuiský Zorua

img

Zatímco Zorua z regionu Unova je temný typ, ten hisuiský bude normální a duchový typ. Do Hisui se Zorua dostal z ostatních regionů, kde byl lidmi pronásledován kvůli svým schopnostem iluze. V Hisuiském podnebí měl však problém přežít. Sila jejich zášti Zorua znovuzrodila do této hisuiské formy.

img

Když hisuiský Zorua využívá své iluze ke strašení osamnělých lidí a Pokémonů a žíví se jejich strachem. Iluze u něj vycházejí z dlouhé srsti na hlavě, kolem krku a ocasu.

Hisuiský Zoroark

img

Stejně jako Zorua se i hisuiský Zoroark změnil z temného typu na normální a duchový typ. Zoroark také vytváří děsivé iluze, ale narozdíl od svého předchozího vývojového stádia mohou jeho iluze způsobit fyzickou újmu. Jeho nenávist vůči světu je tak velká, že z ní údajně až blázní.

img

Přesto, jak je hisuiský Zoroark nepřátelský vůči ostatním Pokémonům a lidem, by nikdy neublížil těm, které považuje za blízké nebo dokonce za svou rodinu. Pokud se vám podaří se k němu dostat, může se z něj stát váš věrný společník.

Odměny za brzký nákup

Není neobvyklé, že za brzký nákup hry, dostanou hráči nějaký bonus. Jinak tomu nebude ani v případě Pokémon Legends: Arceus.

img

Už dříve bylo oznámeno, že za předobjednávku digitální verze dostaneme 30x Heavy Ball. Pokud si ale koupíme digitální nebo krabicovou verzi do pondělí 9. května 2022, dostaneme navíc Kimono ve stylu hisuiského Growlitha a masku Baneful Fox ve stylu hisuiského Zoroaka.

img

Vydáno: 26.10.2021 23:01 | 
Přečteno: 1502x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon Legends: Arceus:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.