×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Hry

Pokémon Legends: Arceus - Přestavení klanů Diamond a Pearl a dalších postav!

Pokémon Legends: Arceus - Přestavení klanů Diamond a Pearl a dalších postav!

Vydání hry Pokémon Legends: Arceus se blíží a tak jsou tu další novinky!

Titulní obrázek článku

Pokémon Legends: Arceus vychází už 28. ledna 2022 na Nintendo Switch a nabídne nám poněkud jiný styl hraní. Nyní už víme, že hra nebude mít plně otevřený svět, ale v rámci jednotlivých oblastí bychom se měli mít možnost pohybovat volně podobně jako ve Wild Area v hrách Pokémon Sword & Shield.

O tom, že v Hisui (starý název pro Sinnoh) funguje Galaxy Team, který zkoumá region, už víme. Nejde ale o jedinou organizaci, která se v Hisui nachází, a o těch dalších se nyní dozvídáme víc.

Trailer

Klan Diamond

Klan Diamond

Lidé patřící do klanu Diamond se zaměřují předevšim na přítomnost. Jejich lídrem je Adaman, který má jako svého partnera Leafeona. Za žádnou cenu nikdy nechce ztrácet čas a do všeho se pouští bez domýšlení drobných detailů. Díky tomuto přístupu se často dostává do sporů s lídrem klanu Pearl. Do klanu Diamond patří také Pokémoní strážkyně Arezu.

Adaman

Klan Pearl

Klan Pearl

Lidé, kteří se hlásí ke klanu Pearl, obvykle vyzdvihují jako důležité vážit si rozsáhlích plání, které je obklopují. Jejich lídrem je Irida, která má za svého partnera Glaceona. Považuje za důležité mít dostatek kuráže, aby se člověk postavil divoké přírodě regionu Hisui. Získat si její důvěru není jednoduché, ale i ona nakonec vždy začne důvěřovat těm, kterým záleži na Pokémonech.

Irida

Cech Ginkgo

V reginu Hisui samozřejmě nechybí ani obchodnící, kteří cestují po regionu a prodávají to, co najdou. Ti jsou sdruženi v cechu Ginkgo.

Ginter

Ginter

Ginter je vůdcem cechu a je to právě jeho vedení, co drží cech pohromadě. I když se může zdát poněkud nezaujatý, právě u něj najdete vzácné a neobvyklé předměty.

Volo

Volo

Volo je jedním z členů cechu, který se neustále doulá po regionu, takže na něj budeme často narážet. Má zálibu v sledování čehokoliv neobvyklého ať už jde o věci, Pokémony nebo lidi.


Vydáno: 29.12.2021 15:41 | 
Přečteno: 1071x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon Legends: Arceus:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.