×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Hry

Pokémon Legends: Arceus vás zavede do minulosti regionu Sinnoh

Pokémon Legends: Arceus vás zavede do minulosti regionu Sinnoh

Objevte historii regionu Sinnoh na vlastní kůži!

img

V rámci oslav 25. výročí Pokémonů byla kromě remaku her Diamond a Pearl oznámena ještě jedna hra z regionu Sinnoh jménem Pokémon Legends: Arceus.

Nový styl hraní

img

Pokémon Legends: Arceus bere herní mechaniky, které známe již dlouhé generace, ale přináší do hry i úplně nové herní prvky, díky kterým bude hra akčnější, než která kterákoliv před ní. Čekají na nás prvky RPG a Open-Worldu, které by vás měli více vtáhnou do děje tak, že budete ctít prozkoumat každý kout regionu Sinnoh.

Známý region, neznámý příběh

img

Hry Diamond a Pearl nám ukázali moderní tvář regionu Sinnoh. Teď je na čase se podívat, jak vypadal region Sinnoh v době, kdy pojmy jako trenér či Pokémoní liga byly zcela neznámé. Čeká nás jen úžasná příroda a divocí Pokémoni čekající na své objevení. Náš hlavní úkol bude vůbec poprvé naplnit zdejší Pokédex.

Starý Pokéball

img

Jelikož se hra bude odehrávat před moderní dobou, pochopitelně nemůžeme ve hře používat klasické Pokébally. Pokud budete chtít ve hře Pokémona chytit, budete používat jedny z prvních Pokéballů, které byly vyrobené ze dřeva a jako indikátor úspěšného chycení používali páru.

Chytání bude trochu složitější

img

Narozdíl od ostatních her v Pokémon Legends: Arceus se nebude nutně chytat při souboji, ale nečeká nás ani styl chytání z Pokémon Let's Go. Budeme mít dvě možnosti, jak Pokémona chytit. Jedna je sledovat chování Pokémona, připlížit se a hodit Pokéball. Druhá varianta je vypustit vlastního Pokémona blízko toho divokého a nechat je bojovat. Stejně jako v jiných hrách budeme říkat našemu Pokémonovi, kteréé útoky má použít.

img

„První” startovní Pokémoni

img

Objevovat nový svět není jen tak, a proto budete potřebovat parťáka na dlouhé chvíle. Rozhodně ale nečekejte tradiční Sinnoh trojku. Tu totiž musíte ještě objevit. Profesor, který vás vyšle na vaši cestu si přivezl z cesty po regionech trojici Pokémonů a na vaší cestě vám tedy může dělat společnost jeden z právě těchto Pokémonů:

ROWLET

img

Rowlet pochází z oblasti Alola a jedná se o travní typ. Využívá fotosyntézu pro ukládání energie za dne, zatímco v noci je aktivní. Jedná se o velice tichého letce, což mu dává výhodu při lovu i při zápase.

CYNDAQUIL

img

Cyndaquil je Pokémon z regionu Johto a řadí se mezi ohnivé typy. Jedná se o plachého Pokémona, který spíše než boj vyhledává úkryt. Pokud ho nemůže najít, tak se zkroutí do klubíčka. Plameny na svých zádech neumí plně ovládat a občas jimi překvapí i sám sebe. Když je nucen se bránit, používá plameny jako svoji ochranu.

OSHAWOOT

img

Oshawoot patří mezi Pokémony regionu Unova a patří mezi vodní typy. Na břiše nosí lasturu, kterou používá jako štít na odražení útoku, aby s ní vzápětí zaútočil jako sečnou zbraní. Svoji lasturu používá i na otevírání bobulí.

Legenda Arceus

img

Celý příběh se bude točit kolem mystického Pokémona zvaného Arceus. Ten je považován za tvůrce všeho na světě, ale jak souvisí s příběhem zatím nevíme.

Trailer ke hře

Hra vyjde začátkem roku 2022 na Nintendo Switch a my vám do té doby budeme o této hře přinášet další informace.


Vydáno: 26.2.2021 19:24 | 
Přečteno: 2220x | 
Autor: Ricmont
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon Legends: Arceus:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.