×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Manga

Pokémon Manga - Ani v žebříček prodejů mangy za červen 2021 nechybějí Pokémoni!

Pokémon Manga - Ani v žebříček prodejů mangy za červen 2021 nechybějí Pokémoni!Nakladatelství CREW opět zveřejnilo žebříček prodejů mangy a tak se pojďme podívat, jak se vedlo Pokémonům?

Titulní obrázek článku

Tak jako každý měsíc je čas se poohlédnout zpátky a podívat se na žebříček prodejů mangy Nakladatelství CREW za červen 2021. Proč? Náš cíl je jasný. Chceme vědět, jak se daří našim oblíbeným Pokémonům, protože čím více se jim daří, tím déle si je budeme užívat.

  1. Zabiják démonů 1
  2. Akira 1
  3. My Hero Academia - Moje hrdinská akademie 9: Můj hrdina
  4. Zabiják démonů 2
  5. Zvrácená
  6. Orange 5
  7. Pokémon - Red a Blue 4
  8. Útok titánů 26
  9. Berserk 5
  10. Ateliér špičatých klobouků 4

Čtvrtý díl Pokémoní mangy se umístil na parádním sedmém místě a před ním jsou jen samé silné série a dlouho očekávané novinky. Pokémoní manga tak má už 10 měsíc v řadě svého zástupce v TOP 10, což jsou skvělé zprávy. Věříme, že se naší oblíbené manze bude takto dařit i nadále a tom nám právě vy můžete pomoct. Jestli jste také fanoušci Pokémoní mangy jako my, nezapomeňte ji doporučit přátelům a známým nebo možná koupit jako dárek nějakému pokémaniakovi 3.

Nezadržitelně se nám blíží také vydání Pokémon Red a Blue 5, která vychází už v úterý 10. srpna 2021 a naváže tam, kde čtvrtá kniha skončila (více jsme psali zde).

Už nyní je jisté, že manga bude mít 7 svazků, ale my doufáme, že bude pokračovat a nakonec se podíváme nejen do regionu Kanto, ale i do dalších regionů Pokémoního světa.

Pokud byste nevěděli, kde mangu koupit, můžete zajít do většiny knihkupectví nebo na eshop nakladatelství CREW. Pamatujte, že komiksy jsou pro všechny, ne jen pro děti!

img img img img img

Vydáno: 20.7.2021 14:44 | 
Přečteno: 574x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Manga Pokémon Red a Blue:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.