×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Manga

Pokémon Manga - I 4. kniha ponese název Red a Blue! Kdy se jí dočkáme?

Pokémon Manga - I 4. kniha ponese název Red a Blue! Kdy se jí dočkáme?Vydání dalšího svazku naší oblíbené mangy se blíží. Máme pro vás obálku a taky plánované datum vydání!

Zatímco první tři svazky mangy Pokémon Red a Blue už zdobí naše knihovny, v nakladatelství CREW se už pracuje na čtvrtém svazku. Ten bude z nového dějového úseku a v Japonsku bývá označován názvem Yellow podle stejnojmenné hry a nové hlavní postavy.

Vše se odehrává dva roky po událostech Pokémon Red a Blue 3, ale nebudu dělat žádné spoilery. Vzhledem k tomu, že český překlad mangy pochází z japonštiny, předpokládali jsme, že se čtvrtý svazek ponese název Yellow a také o tom několikrát psali. Nakladatelství CREW se nakonec rozhodlo ponechat název Pokémon Red a Blue a pokračovat v číslování, což dává smysl, protože obě tyto postavy sehrají v příběhu důležitou roli a navíc kdyby se úseky tříštily tak jako v Japonsku, našlo by se brzy jen pár lidí, co by je bylo schopno seřadit.

A kdy se Pokémon Red a Blue 4 dočkáme? Podle aktuálního edičního plánu nakladatelství by to mělo být 11. května 2021. Rozhodně je na co se těšit. Opět nás čeká scénář od Hidenori Kusaka a v týmu nechyběla ani kreslířka Mato. Dějový úsek Yellow má celkem 4 svazky a nakladatelství CREW už dopředu řeklo, že ho má v plánu vydat celý, takže je čas si v knihovně vyhradit místo na přírůstky Pokémon Red a Blue 4 až 7.

A aby toho nebylo málo, máme od nakladatelství CREW už i vzhled obálky:

img

Vydáno: 12.3.2021 13:10 | 
Přečteno: 903x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Manga Pokémon Red a Blue:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

icon , - odpovědět
Sinraptor
Ty jo koco2000 od kdy píšeš články o manze? Jinak na knihu se moc těším.
icon , - odpovědět
avatar
dost se mi líbí jak jste napsali že nebude chybět ani kreslířka Mato docel ajsem se nad tím pousmál :D