×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Manga

Pokémon Manga - Je tu předprodej mangy Pokémon Red a Blue 5!

Pokémon Manga - Je tu předprodej mangy Pokémon Red a Blue 5!Předprodej už 5. knihy ze série Pokémon Red a Blue právě začal!

Titulní obrázek článku

Vydání 5. knihy mangy Pokémon Red a Blue plánované na úterý 10. srpna 2021 je už opravdu za rohem, což dokazuje také to, že byl zahájen předprodej na eshopu nakladatelství CREW!

Yellow se společně s Bluem pouští do intenzivního tréninku. Ale může vůbec trenér, kterému jsou pojmy jako „chytání“ a „vývoj“ zcela cizí, nabrat dostatek síly na to, aby dokázal najít Reda? Elitní čtyřka je navíc ve svém pronásledování den ode dne neodbytnější, zápasy se přiostřují a události začínají nabírat rychlý spád. Jak tohle všechno dopadne?

Postava Yellow se nám představila v minulé knize, kdo to je a kde se vzal? Jaké je jeho tajemství? A podaří se jim Reda zachránit? Příběh plný napětí, akce, zvratů a úžasného dobrodružství - přesně to nás čeká.

Máme se tedy rozhodně na co těšit, ale pokud ještě mangu neznáte nebo si zkrátka chcete užít takový malý trailer, má tady pro vás nakladatelství CREW malou ukázku přímo z knihy:


Vydáno: 31.7.2021 10:57 | 
Přečteno: 729x | 
Autor: Scoby
 | Hodnocení:

Další články týkající se Manga Pokémon Red a Blue:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.