×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Manga

Pokémon Manga - Kniha Pokémon Gold a Silver 9 vstupuje do prodeje!

Pokémon Manga - Kniha Pokémon Gold a Silver 9 vstupuje do prodeje!

Druhý díl s podtitulem Gold a Silver právě vychází!

Titulní obrázek článku

Čekání právě skončilo! Kniha Pokémon Gold a Silver 9 je již v prodeji a to nejen na eshopu nakladatelství CREW, ale také u knihkupců. Tato 9. kniha Pokémoní mangy a 2. kniha s podtitulem Gold a Silver nás opět vezme do regionu Johto, kde budeme sledovat postavy jménem Gold a Silver, jak čelí hrozbě v podobě maskovaného muže.

Oficiální anotace

Gold a Silver, dva trenéři, jejichž hodnoty a cíle by nemohly být rozdílnější. Teď však musí čelit hrozbě, která si žádá veškerý jejich um. Dokáží odložit stranou své neshody a spojit se proti společnému nepříteli, nebo se jim jejich spory stanou osudnými?!

Ukázka

Také pro tuto knihu pro vás máme ukázky od nakladatelství CREW a to v podobě listovací ukázky prvních několika stran i obrázků z knihy:

Příště nás čeká změna

Příběh Gold a Silver bude pokračovat i v 10. knize Pokémoní mangy. Její vydání je naplánované na 8. listopadu 2022. V jednom ohledu budou 10. kniha i všechny další jiné než dosavadních 9 knih. Čeká nás totiž změna kreslíře. Kreslířku Mato nahradí Satoshi Yamamoto. Nemusíte se ale obávat, ke snížení kvality kresby nedojde a autorem příběhu zůstává Hidenori Kusaka. Jen si budeme muset zvyknout na v některých ohledech trochu jiný styl, což už jsme ale se seriálem udělali několikrát. Na to, proč k výměně kreslíře došlo se zaměříme v samostatném článku.


Vydáno: 12.8.2022 12:53 | 
Přečteno: 601x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Manga Pokémon Gold a Silver:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.