×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Manga

Pokémon Manga - Pokémon Red a Blue 3 je v prodeji! Co nás čeká dál?

Pokémon Manga - Pokémon Red a Blue 3 je v prodeji! Co nás čeká dál?

Třetí svazek Pokémoní mangy v češtině je v prodeji a tak je na čase podívat se, co už teď víme o čtvrtém svazku!

Čekali jsme na to tři měsíce, ale dočkali jsme se. Třetí svazek mangy Pokémon Red a Blue je od 9. února 2021 v prodeji! Knihkupectví jsou sice zavřená, ale pořád jsou tady eshopy a mangu si tak můžeme zakoupit přímo na eshopu nakladatelství CREW.

Ve třetí knize pokračuje a také vrcholí Redův příběh. Je na čase se konečně utkat s Rakeťáky a pořád je tu také rivalita mezi Redem a Bluem. A aby toho nebylo málo, pokračuje i Redovo plnění PokéDexu a sbírky odznaků.

Spolu s vydáním třetí knihy se nám uzavírá první z dějových úseků Pokémoní mangy, která je rozdělená podobně jako seriál akorát podle toho, ze které hry vychází, ale to rozhodně neznamená, že Pokémoní manga v Česku končí. Nakladatelství CREW už dříve potvrdilo, že má v plánu s mangou pokračovat. A tak se nám po třech dílech změní podtitul a čtvrtý díl ponese název Pokémon Yellow, podle stejnojmenné hry a také hlavní hrdinky. Ale nebojte, Pokémon Yellow přímo navazuje na Pokémon Red a Blue, takže nás čekají odkazy na předchozí knihy i návrat některých postav a Pokémonů.

Jako vždy je tu od nakladatelství CREW také náhled přímo z knihy:


Vydáno: 10.2.2021 16:45 | 
Přečteno: 850x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Manga Pokémon Red a Blue:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.