×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Manga

Pokémon Manga - První kniha s podtitulem Pokémon Gold a Silver už je v předprodeji!

Pokémon Manga - První kniha s podtitulem Pokémon Gold a Silver už je v předprodeji!Začíná předprodej 8. knihy ze série Pokémoního komiksu!

Titulní obrázek článku

Čekání se konečně blíží ke konci, protože další kniha Pokémoní mangy už je v předprodeji. Kniha Pokémon Gold a Silver 8, která pokračuje v jednotném číslování všech knih Pokémoních komiksů, vychází v úterý 17. května 2022 a už nyní je možné si ji koupit na eshopu nakladatelství CREW tak, aby vám dorazila co nejdříve.

Proč už to není Red a Blue?

Sedmou knihou se uzavřel další z několika dějových úseku a manga se tak příštích několik svazků bude místo hraní Red, Blue a Yellow inspirovat hrami Gold, Silver a Crystal. Co to pro nás znamená? Vydáme se do regionu Johto, kde potkáme nové hrdiny, Pokémony i padouchy. Ale nebojte, staré známé potkáme i v Gold a Silver!

Oficiální anotace

Přichází nový příběh a s ním i nový hrdina, tentokrát ovšem z New Bark Town v oblasti Johto! Pojďte společně s námi objevovat svět her Pokémon Gold, Silver a Crystal v nové, komiksové podobě! No tak, dobrodružství čeká!

Ukázka z knihy

Ani v případě dějového úseku Gold a Silver nechybí ukázky z knihy od nakladatelství CREW a to v podobě listovací ukázky prvních několika stran i obrázků z knihy:


Vydáno: 13.5.2022 22:05 | 
Přečteno: 884x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Manga Pokémon Gold a Silver:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.