×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Manga

Pokémon Manga - Recenze třináctého svazku Gold a Silver

Pokémon Manga - Recenze třináctého svazku Gold a SilverFinále je tu... Předposlední svazek příběhového úseku...

Titulní obrázek článku

Díky Nakladatelství CREW zde máme předposlední svazek příběhového aktu Gold a Silver. Strhující příběh pomalu končí... A o to víc šlape na plyn... Dobrodružství pokračuje.

Jak hodnotím tuto knihu

Recenze této knihy bude jiná, než ty z minula. A hned na úvod bych rád vysvětlil, proč tomu tak je. Kniha má vskutku strhující příběh. Je plný zvratů, napětí a překvapení. I tentokrát dojde na setkání s legendárním Pokémonem. A bude jím Entei. Tajemné zlo, Rakeťáci a mnohem víc...

img

A dost... To je přesně ten moment, kdy jsem plný dojmů, pocitů z tohoto svazku... A chci víc. Příběh vás naprosto pohltí a vtáhne do děje. Jste součástí a hrdinům držíte palce. A to je ten důvod, proč nechci příběh popisovat do hloubky. Nerad bych všechny připravil o to samotné kouzlo.

Náhled na sérii

Nakladatelství CREW přináší všem fanouškům již třetí sérii s Pokémony. Red a Blue, prvotní cesta. Posléze se na jejich výpravě připojil další hrdina s vlastní sérii v oblasti Kanto a to Yellow. Oblast Johto je v mnoha ohledech odlišná. A platí to i pro formování postav, charakterů a celého příběhu. Čtenář a fanoušek již svět Pokémonů moc dobře zná. I tak může být překvapen.

img

Co říct na závěr?

Již příští svazek nám představí závěr tohoto putování. Na velké finále dojde ještě letos v prosinci 2023. Je rozhodně na co se těšit... K vydání posledního svazku si sérii projdeme podrobněji. Podíváme se na knihy jako celek. A připravíme si malé nahlédnutí i na další část.

img

Rozhodně je na co se těšit. A pokud stále s mangou váháte, dejte ji šanci. Jistě všechny mile překvapí. A ten kdo dočítá některý z předchozích svazků. Finále je tu.


Vydáno: 19.11.2023 1:13 | 
Přečteno: 130x | 
Autor: Scoby
 | Hodnocení:

Další články týkající se Manga Pokémon Gold a Silver:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.