×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Manga

Pokémon Manga - Už 4. kniha Pokémon Red a Blue je v prodeji!

Pokémon Manga - Už 4. kniha Pokémon Red a Blue je v prodeji!Do prodeje právě vstoupila kniha mangy Pokémon Red a Blue 4!

Titulní obrázek článku

Od vydání Pokémon Red a Blue 3, kde došlo k velkému souboji s Rakeťáky, utekly tři měsíce a tak tu konečně máme další knihu Pokémoní mangy, Pokémon Red a Blue 4, ve které se posuneme o dva roky v čase a vydáme se hledat ztraceného Reda. Ale čí dobrodružství tedy budeme sledovat, když se Red ztratil? Hledat se ho vydá nová hlavní postava jménem Yellow, kterou jsme už měli možnost zahlédnout ve třetí knize.

Knihu si od úterý 11. května 2021 můžete zakoupit nejen na eshopu nakladatelství CREW, ale i v aktuálně otevřených knihkupectvích. A co bude dál? Nakladatelství CREW už pracuje na knize Pokémon Red a Blue 5, která by se do prodeje měla dostat přibližně za tři měsíce, což nám vychází na srpen 2021. My to samozřejmě budeme sledovat a hned, jakmile nakladatelství CREW zveřejní nové informace nebo obálku, vás budeme informovat.

Oficiální synopse Pokémon Red a Blue 4: Od útoku na rakeťáckou základnu ve společnosti Silph uplynuly dva roky. Red dostává dopis s výzvou od člena Elitní čtyřky, Bruna. Krátce poté, co se za ním vydá, však beze stopy zmizí a domů se vrací jen zraněný Pika. Na scénu přichází tajemný chlapec Yellow, odhodlaný Reda s Pikovou pomocí najít, jenže na obzoru se začíná rýsovat nová silná hrozba…

Pokud se chcete už teď podívat na několik stran z knihy, má tady pro vás nakladatelství CREW listovací ukázku a ještě i takový menší trailer:


Vydáno: 11.5.2021 23:52 | 
Přečteno: 823x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Manga Pokémon Red a Blue:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

icon , - odpovědět
Ricmont
Crew má ve své synopsi chybu. [Byl skryt text obsahující spoilery.]
icon odpověděl(a)
koca2000
Ono vlastně ani nejde o chybu, ale spíš o zakrytí spoileru.