×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Manga

Pokémon Manga - Vychází kniha Pokémon Gold a Silver 8!

Pokémon Manga - Vychází kniha Pokémon Gold a Silver 8!

Další pokračování Pokémoní mangy je tady!

Titulní obrázek článku

Je úterý 17. května 2022 a to znamená, že je to konečně tady! Vyšel další díl Pokémoní mangy. Nejen to, i když na knize najdeme číslo 8, jde o první knihu s podtitulem Gold a Silver. To znamená, že začíná nový dějový úsek s novými hrdiny, padouch, ale hlavně regionem Johto a jeho Pokékony. Ale nebojte, potkáme i staré známé!

Proč má kniha číslo 8?

Nakladatelství CREW u nás vydává Pokémoní mangu ve stejném pořadí, jako kdysi vycházela v Japonsku. Začali jsme proto první generací inspirovanou hrami Red, Blue a Yellow. Zde jsme strávili prvních 7 knih, které měly podtitul Red a Blue. Knihy s podtitulem Gold a Silver, kterých bude také 7, se inspirují hrami Gold, Silver a Crystal, ale stále patří do jedné dlouhé série. Právě proto číslování pokračuje a my tu máme Pokémon Gold a Silver 8!

Ukázka z knihy

Také v případě Pokémon Gold a Silver 8 pro vás máme ukázky z knihy od nakladatelství CREW a to v podobě listovací ukázky prvních několika stran i obrázků z knihy:

Kdy vyjde další díl?

Pokud bude Pokémon Gold a Silver 8 tak dobrá, jako ty předchozí, a my věříme, že ano, budeme ji mít během chvilky přečtenou. Nabízí se tedy otázka, kdy se dočkáme knihy s číslem 9. Zapište si tedy do kalendářů úterý 9. srpna 2022!


Vydáno: 17.5.2022 19:13 | 
Přečteno: 1106x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Manga Pokémon Gold a Silver:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.