×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Manga

Pokémon Manga - Začal předprodej mangy Pokémon Red a Blue 3!

Pokémon Manga - Začal předprodej mangy Pokémon Red a Blue 3!Námi vyhlížený 3. svazek Pokémon Red a Blue vstupuje do předprodeje!

První vydání Pokémoní mangy v České republice v roce 2021 je už opravdu za dveřmi a třetí svazek s názvem Pokémon Red a Blue 3 vstupuje do předprodeje. Už teď si ho tedy můžeme koupit na eshopu nakladatelství CREW a v rámci předprodeje dokonce se slevou. Datum vydání je už v úterý 9. února 2021 a stejně jako v případě předchozích svazků nás čeká akcí nabité dobrodružství a tentokrát možná ještě více než kdy dřív, protože Rakeťáci se chystají na finální zúčtování. A aby to neměl Red moc snadné je tady pořád také jeho věčný rival Blue.

Pokémoní manga se dělí do několika dějových úseků podle toho, kterou hrou je děj inspirován, a Pokémon Red a Blue 3 nám uzavírá první z těchto úseků. To ale rozhodně neznamená, že další svazky nebudou! Nakladatelství CREW už oznámilo, že se bude pokračovat i nadále a tak se můžeme těšit na dobrodružství z dějového úseku Yellow. Yellow je také jméno dívky, která je hlavní hrdinkou tohoto dějového úseku. Ale nebojte Pokémon Yellow přímo navazuje na Pokémon Red a Blue a tak se v něm také objevují staří známí mrk, mrk.

Nakladatelství CREW také opět zveřejnilo náhled přímo z knihy:


Vydáno: 30.1.2021 23:50 | 
Přečteno: 474x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Manga Pokémon Red a Blue:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.