×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Manga

Pokémon Manga - Začal předprodej Pokémon Red a Blue 6!

Pokémon Manga - Začal předprodej Pokémon Red a Blue 6!

Blíží se vydání komiksu Pokémon Red a Blue 6 a tak začíná předprodej!

Titulní obrázek článku

Vydání už šesté knihy komiksu ze světa Pokémonů klepe na dveře a tak byl na eshopu nakladatelství CREW zahájen předprodej! Kniha vychází v úterý 9. listopadu 2021.

Co je Pokémoní manga?

Manga je japonský komiks, pro který je typické věrné zpracování postav a důraz na detaily, a pokud jste ještě žádnou z knih nečetli, tak hurá na eshop nebo do knihkupectví, protože o hodně přicházíte. Koneckonců samotný tvůrce Pokémonů, Satoshi Tajiri, označil mangu jako nejvěrnější zpracování světa, který chtěl vytvořit. Manga se inspiruje hrami, ale přesto potkáte i některé známé tváře z prvních sérií seriálu, a pokud vám někdo bude tvrdit, že toto je zábava pro děti, tak jedině pokud myslí děti od 6 do 99 let, pak může mít pravdu.

V manze sledujeme příběhy trenérů Reda, Blue, Green a později také Yellow, trenéry s rozdílnými přístupy, kteří ovšem mají jedno společné. Zbožňují Pokémony a za každou cenu je budou chránit před všemi padouchy.

Pokémon Red a Blue 6

Šestá kniha dějem navazuje na předchozí díl a situace se přiostřuje, protože aby toho všeho nebylo málo, na scénu se vrací staří nepřátelé.

Oficiální synopse: Blaine s Bluem dorazili na Šarlatový ostrov, kde má být ukryta základna Elitní čtyřky. Tam na ně ovšem čekalo překvapení v podobě bývalých nepřátel, tria rakeťáckých vůdců! Mezitím se do boje připravují také Yellow, Green a Bill. Dokáže všech osm trenérů spojit své síly a úspěšně se Elitní čtyřce postavit?!

Jak je již zvykem, nakladatelství CREW opět zveřejnilo nejen obálku, ale také ukázku přímo z knihy, takže pokud si chcete udělat menší trailer, tady to máte:


Vydáno: 3.11.2021 11:54 | 
Přečteno: 1120x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Manga Pokémon Red a Blue:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.