×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Manga

Pokémon Manga - Žebříček prodejů mangy za květen 2021! Jak se vedlo Pokémonům?

Pokémon Manga - Žebříček prodejů mangy za květen 2021! Jak se vedlo Pokémonům?

Květen je dávno za námi a tak je na čase se podívat, jak se prodává Pokémoní manga!

Titulní obrázek článku

Je tu opět měsíční žebříček nejprodávanější mangy nakladatelství CREW, ve kterém pravidelně každý měsíc hledáme naši oblíbenou Pokémoní mangu a musím říct, že zatím jsme s výsledky byli od vydání prvního svazku vždy spokojení, protože Pokémon Red a Blue vždy mělo alespoň jeden svazek v první desítce. Tak se pojďme podívat, jak to vypadalo v květnu, kdy vyšla Pokémon Red a Blue 4!

  1. Zabiják démonů 1
  2. My Hero Academia - Moje hrdinská akademie 8: Vzestup Jaojorozu
  3. Pokémon - Red a Blue 4
  4. Berserk 5
  5. Zvrácená
  6. Zaslíbená Země Nezemě 10
  7. Akira 1
  8. Útok titánů 1 (STARTOVACÍ SLEVA)
  9. Naruto 50: Souboj ve vodní kobce
  10. Fullmetal Alchemist - Ocelový alchymista 14

Poslední přírůstek do rodiny Pokémoní mangy zabodoval a obsadil třetí místo za novou dlouho očekávanou sérií a velice populární My Hero Academia, což je skvělé. Doufáme, že i v červnu se bude Pokémonům dařit stejně dobře a už se těšíme na vydání Pokémon Red a Blue 5, která vychází už v úterý 10. srpna 2021 a naváže tam, kde čtvrtá kniha skončila (více jsme psali zde).

Možná si říkáte, proč každý měsíc bedlivě sledujeme žebříček prodejů. Důvod je jednoduchý. Nakladatelství CREW zatím oznámilo, že vydá 7 svazků, tedy celou sérii Red a Blue. To je super, ale jako správní pokémaniaci, bychom chtěli, aby vydávali i dál a my si mohli Pokémoní mangu užívat, co nejdéle. A právě proto je důležité to, jak moc se manga prodává, protože čím více prodané mangy, tím déle tu s námi manga bude! Takže pokud máte Pokémoní mangu rádi, doporučte ji přátelům, ať si ji můžeme společně užívat ještě hodně dlouho!

Pokud byste nevěděli, kde mangu koupit, můžete zajít do většiny knihkupectví nebo na eshop nakladatelství CREW. A hlavně, nikdo není tak starý, aby nemohl číst Pokémoní mangu!

img img img img img

Vydáno: 26.6.2021 23:38 | 
Přečteno: 590x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Manga Pokémon Red a Blue:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.