×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Hry

Pokémon Masters - První legendární event a další prosincové akce!

Pokémon Masters - První legendární event a další prosincové akce!

Prosinec bude v Pokémon GO plný eventů, tak se na ně pojďme podívat.

Tvůrci Pokémon Masters nám prozradili, co nás v prosinci čeká. Není toho málo, tak se na to rovnou vrhneme!

První legendární event

Legendární eventu bude mít formu Story Eventu a bude probíhat od čtvrtka 5. prosince 7:00 do čtvrtka 19. prosince 6:59. Získat v něm budete moct Sync Pair Giovanniho a Mewtwo! V jednotlivých fázích eventu budete sbírat Custom Vouchery. Za 800 Custom Voucherů budete moct odemknout speciální fázi, ve které získáte Giovanniho a Mewtwo. Pokud vám nějaké Vouchery zbydou, můžete je vyměnit za itemy, které tento Sync Pair vylepší.

img

Bylo také oznámeno, že v budoucnu přijdou další takovéto eventy a že pokud některý z nich nestihnete, dostanete později další možnost. Jinými slovy stejně jako v Pokémon GO se legendární Pokémoni budou do hry opakovaně vracet.

Legendary Rally

img

Na oslavu prvního legendárního eventu budete mít možnost od čtvrtka 28. listopadu 7:00 do čtvrtka 19. prosince 6:59 získat každý den (maximálně 14x) 300 gemů. Navíc bude po tuto dobu zvýšeno možné množství odehrání supercourse.

Grimsley & Liepard Scout

img

Od čtvrtka 28. listopadu 7:00 do čtvrtka 19. prosince 6:59 bude možné pomocí Scout získat Sync Pair Grimsley a Lieparda z Elitní čtyřky regionu Unova. Jedná se o temný typ, který je vhodný proti Mewtwo!

Sezónní Sync Pair

img

Od čtvrtka 12. prosince 7:00 do úterý 31. prosince 6:59 bude možné pomocí Scout získat vůbec poprvé sezónní variantu dvou Sync Pairů, kteří už ve hře jsou. Jedná se o Rosu s Delibirdem a Siebolda s Octillery.

img

Další Sync Pair přicházejí

Na přelomu roku do hry přijdou další dva nové Sync Pair. Jedná se o Lance s Dragonitem a Cynthiu s Garchompem. Také bylo oznámeno, že na začátkem roku proběhne další legendární event.

img

Vydáno: 28.11.2019 23:52 | 
Přečteno: 920x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon Masters:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.