×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Filmy

Pokémon Power of Us se chystá na Netflix

Pokémon Power of Us se chystá na NetflixAktualizace: Pokémon film s číslem 21 se už brzy objeví i na ČESKÉM Netflixu!

21. Pokémonní film se objeví i na českém Netflixu

Před pár dny jsme vás informovali o tom, že se na Netflix chystá film Pokémon: Power of Us. Ovšem Česká republika v té době nebyla na seznamu regionů, které by tento film měly dostat. To se teď už oficiálně změnilo. Pokémon: Power of Us bude od nového roku (1.ledna) dostupný i na české verzi Netflixu. Jelikož je na dabingforum vypsáno české obsazení filmu, dá se předpokládat, že film dostaneme s českým dabingem, jako u seriálů či filmů, které v minulosti na Netflixu byly. Film u vás dostane podtitul „Společně to zvladnem“.

img

Původní článek

Netflix poslední dobou Pokémony spíše ubíral. Momentálně se v české verzi dostanete k první sérii v angličtině. V češtině pak Netflix nabízí 21. sérii a film I Choose You!. Na jaře bychom (snad) měli dostat 22. sérii, která by ale podle všeho měla být labutí píseň Pokémonů na Netflixu.

Netflix nám ovšem nabídne Pokémonní novinku ještě dříve. Při brouzdání Netflixem můžete najít kartu k filmu Pokémon: Power of Us. Na české verzi Netflix nabídne film pod názvem Pokémon: Síla v nás.

Zatím nevíme, kdy se na českém Netflixu film objeví a jestli bude mít český dabing. Zkoušeli jsme kontaktovat podporu Netflixu, ale jediné, co jsme se dozvěděli, bylo, že Pokémon The Power of Us v Česku není dostupné a že dabing má u Pokémonů jen I Choose You. Zajímavější ale je, že v Austrálii a na Novém Zélandu 1. ledna 2020 The Power of Us opravdu vyjde. Na to, jestli to tak bude i u nás, si budeme muset ještě počkat, ale klidně by to tak mohlo být. Koneckonců I Choose You bylo přidáno 1. ledna 2019.

img

Těšíte se na Pokémon: Power of Us na Netflixu?


Vydáno: 20.12.2019 19:27 | 
Přečteno: 1003x | 
Autor: Ricmont
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémoni a VOD:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

icon , Podpora odpovědět
Ricmont
Tak Česká podpora Netflixu je co se týče informací úplně k ničemu. Většinou vám jen řeknou že nemají žádné informace a že se má sledovat Facebook pro další informace