×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Hry

Pokémon Presents: Nové formy legendárních Pokémonů v 9. generaci

Pokémon Presents: Nové formy legendárních Pokémonů v 9. generaciNové formy Pokémonů Koraidona a Miraidona ukazují netradiční využití legendárních Pokémonů.

Titulní obrázek článku

Noví legendární Pokémoni nebudou jen do zápasu.

Legendární Pokémon jako dopravní prostředek

img

Cestování pomocí Pokémonů je tu již od první generace, ovšem nová generace to dotáhla nejdál. Během putování budete moct do své party získat Pokémona Koraidona či Miraidona (podle verze kterou hrajete). Tento Pokémon však bude vhodný nejen na zápas ale i jako dopravní prostředek. Oba dva Pokémoni tak budou mít několik forem podle toho, jestli chcete cestovat po zemi, na vodě nebo ve vzduchu.

Sprinting Build/Drive Mode

img

Cestovat po svém je dost namáhavé, ale pokud naučíte Koraidona Sprinting Build nebo Miraidona Drive Mode. Tak vám cesta bude utíkat sama. Koraidon přitom používá své silné nohy a Miraidon zase prstence které nahrazují kola.

Swiming Build/Aquatic Mode

img

Na své cestě narazíte i na vodní plochy, které bude potřeba překonat. Na to je ideální Koraidon a jeho Swiming Build nebo Miraidon se svým Aquatic Mode. Koraidon využívá své blány a silné končetiny. Miraidon zase k plavbě využívá proudový motor ve svých nohách.

Gliding Build/Glide Mode

img

Region Paldea si užijete nejlépe z ptačí perspektivy. Díky Gliding Build od Koraidona a Glide Mode od Miraidona budete mít celý region jako na dlani. Koraidon využívá své úponky na hlavě kterými imituje křidla. Miraidon zase vytváří energetickou membránu, která mu umožňuje plachtit.

Trailer

Jaký je vás názor na nové dopravní formy legendárních Pokémonů Koraidona a Miraidona?


Vydáno: 3.8.2022 23:51 | 
Přečteno: 943x | 
Autor: Ricmont
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon Scarlet and Violet:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.