×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Hry

Pokémon Presents: Nové hry i návrat staré

Pokémon Presents: Nové hry i návrat staréČístění zubů, Káva a Focení!

Nintendo a Pokémon Company v rámci Summer Game Festu přestavila pár novinek z herního světa Pokémonů.

Pokémon Smile

Jedná se o mobilní aplikaci, která má za úkol děti pořádně naučit si čistit zuby. Děti mají možnost v aplikaci chytat Pokémony, ale jen pod podmínkou, že budou mít perfektně čistý chrup. Hra je už nyní dostupná na Android i iOS.

Pokémon Café Mix

Máte rádi kafe a Pokémony? Tak to vás bude zajímat hra Pokémon Café Mix. Ve hře dostanete možnost si otevřít svoji kavárnu, kterou navštěvují Pokémoni. Ovšem nebude to tak jednoduché. Pro přípravu jednotlivých nápojů musíte vyřešit Puzzle. Když si Pokémoni vaši kavárnu oblíbí, začnou v ní pro vás pracovat. Hra se kromě na Android a iOS systému objeví i na Nintendo Switch. Hra bude dispozici v první fázi zdarma hra však bude mít mikrotransakce. Na Nintendu Switch bude hra ke stažení od 23. června 2020, na mobilních zařízeních pak 25. června 2020.

Pokémon Snap

Pokémon Snap byla příjemná oddychová hra pro Nintendo 64. A tak nastal čas, aby se tato hra objevila na nové konzoli Nintendo Switch. Vaším úkolem ve hře bude chytit nebo spíše zachytit Pokémony v jejich prostředí. Během své cesty navštívíte několik ostrovů, které se budou lišit svým prostředím a Pokémony, kteří na místě žijí.

Tajemný projekt

img

Nakonec jsme byli nalákáni na 24. červen, kdy má Nintendo přestavit tajemný projekt. Mluví se o remaku Diamont a Pearl. Nově se objevují i teorie, že bude oznámeno Pokémon Let's Go, ve kterém se tentokrát vydáme do Johto. Tato teorie je založená především na tom, že v pozadí videa byli převážně Pokémoni z regionu Johto.

Jakou hru si vyberete vy?


Vydáno: 18.6.2020 17:53 | 
Přečteno: 983x | 
Autor: Ricmont
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon Direct:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.