×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Hry

Pokémon Presents: Novinky o regionu 9. generace

Pokémon Presents: Novinky o regionu 9. generace

Známe název nového regionu, první informace o něm a pár nových Pokémonů!

Titulní obrázek článku

Jméno nového regionu bylo dlouho záhadou. To však nyní mění odvysílané Pokémon Presents. Jak se tedy nový region bude jmenovat a jaké informace o něm máme?

Jméno nového regionu a informace o něm

img

Nový region ponese název Paldea a je popisován jako místo poseté krásnými jezery i nebezpečnými horskými pásy. Opět se můžeme těšit na rozmanitý region, ve kterém se Pokémoni ukrývají úplně všude.

img
img

Rotomphone

img

K cestování po regionu Paldea je potřeba i vhodný průvodce a tím není nikdo jiný než Rotomphone. Ten nabízí několik aplikací na cestu, samozřejmě hlavně s mapou.

img

Budete tak vědět o všem, co se týká vašeho okolí včetně toho, jaké Pokémony v jednotlivých oblastech nalézt.

Venkovní Pokémoní centra

img

Pokémoní centra již nebudou jen ve městech, ale budete je moct navštívit i mimo. Nový region je velice rozlehlý a než byste se dostali do města, tak by mohlo být pozdě. Venkovní centra se dají ovšem dobře najít, a tak i uprostřed cesty budete mít místo, kde doplnit energii.

Rozdíly ve verzích

Mezi Pokémon Scarlet a Pokémon Violet je několik rozdílů. A jeden takový je i výskyt některých Pokémonů. Například Pokémony Larvitar a Stonjourner chytíte jen ve verzi Scralet.

img

Zatímco Pokémony Bagona a Eiscue zase budete moc najít jen ve verzi Violet.

img

Noví Pokémoni

Nový region znamená i nové Pokémony. Pokémon Presents nám představil dalších pár, na které se můžeme těšit.

Paldean Wooper

img

Začneme regionální formou Woopera. Ten v regionu Paldea bude jedovatého a zemního typu. Dříve žili u jezer, ovšem boj o území, který prohráli je donutil přesunout se do bažin. Tím získali možnost se chránit jedovým sekretem nejen před počasím, ale i nepřáteli.

Cetitan

img

Patří mezi ledové druhy. Jeho fyzické útoky jsou velice silné. Většinou tento Pokémon migruje po horských oblastech. Jeho pět rohů je schopných udržet chlad, a tak je v jeho přítomnosti pořád zima.

Fidough

img

Patří mezi vílí typy. Tento na první pohled roztomilý Pokémon má elastickou kůži, která je zároveň pevná a hladká. Pokud chce své protivníky zastrašit, dokáže své tělo nafouknout. Jeho dech obsahuje kvasinky, které jsou skvělé jako náhrada droždí během pečení.

Trailer

A co říkáte na nový region Paldea vy?


Vydáno: 3.8.2022 23:34 | 
Přečteno: 1403x | 
Autor: Ricmont
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon Scarlet and Violet:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.