×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Hry

Pokémon Presents: Nový zářivý fenomén Terastal

Pokémon Presents:  Nový zářivý fenomén TerastalS novým regionem přichází i nová mechanika do zápasu.

Titulní obrázek článku

Obrňte svého Pokémona do diamantového brnění díky Terastal fenoménu

Co je to Terastal?

img

Terastal je jev, který se vyskytuje pouze v regionu Paldea a způsobuje to, že Pokémoni vypadají, jako kdyby byli obrnění v zářivém diamantu. Když se jev Terastal aktivuje, tak se nad hlavou Pokémona objeví jako koruna Tera Jewel a jeho tělo začne vypadat, jakoby bylo z vybroušeného diamantu. Říká se, že energie Terastal prosakuje ze země v oblasti Paldea, ovšem dodnes se toho ví jen velice málo. Každý Pokémon v regionu by měl být schopen Terastal využít.

Ovládněte Terastal fenomén a s ním i zápasy

Tera a Pokémoni

img

V regionu Paldea je Terastal fenomén, který rozhoduje, kdo v zápase vyhraje a kdo prohraje. Každý Pokémon v regionu Paldea má svůj typ Tera. Tento typ je neaktivní do doby Terastalizace. Například Eevee je normálního typu a však po Terastalizaci se může změnit na vodní, travní nebo třeba létající typ. Celkově je 18 typů Tera. Což znamená téměř nespočet kombinací Pokémonů a Tera.

Pomoc v zápase

img

Terastalizace Pokémona vám umožňuje vylepšit bojovou strategii. Pokud použijete stejný Tera typ na stejný typ Pokémona, tak se mu zrychlí útok. Pokud se mu změní typ, tak ho lze využít jako obranu. Kdy a jestli využijete Terastal je pouze na vás. Avšak nezapomeňte, že Terastalizace může být použita jen jednou a trvá dokonce bitvy.

Tera Orb

img

Abyste mohli provádět Terastalizaci, budete potřebovat Tera Orb. Tento předmět můžete použít jen jednou za zápas. Orb totiž využívá Tera energii a je potřeba tuto energii dobít, aby mohl být opět použitelný. Orb se dobíjí pomocí Terastalské energie nebo v Pokémoním centru.

Trailer

Co si myslíte o Terastal fenoménu a myslíte si, že je lepší než předchozí mechaniky?


Vydáno: 4.8.2022 0:08 | 
Přečteno: 210x | 
Autor: Ricmont
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon Scarlet and Violet:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.